Wiadomości

February 15, 2024

Przeróbka piaskownicy PvP w Destiny 2: aktualizacje balansu i rozgrywki opartej na umiejętnościach

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter

Wstęp

Od czasu wprowadzenia inicjatyw takich jak Crucible Labs nieuniknione było, że pewnego dnia tryb PvP w Destiny 2 zostanie gruntownie przerobiony. Pierwszy krok na tej drodze nadejdzie 5 marca wraz z aktualizacją 7.3.5, w której zmieni się wszystko, od zdrowia graczy po gospodarkę amunicją.

Przeróbka piaskownicy PvP w Destiny 2: aktualizacje balansu i rozgrywki opartej na umiejętnościach

Przebudowa piaskownicy Tygla

Nadchodząca zmiana piaskownicy w Crucible ma na celu usunięcie pierwotnych przyczyn problemów, które nękają rozgrywkę PvP w Destiny 2. Zespół PvP Strike przedstawił pakiet aktualizacji mających na celu poprawę ogólnej rozgrywki.

Cele aktualizacji

Zespół Strike wyznaczył trzy główne cele w odniesieniu do nadchodzących aktualizacji:

  1. Popraw zrozumienie przez graczy sekwencji wydarzeń, które doprowadziły do ​​ich śmierci w meczu.
  2. Zmień piaskownicę broni, aby uwzględnić poprawę ogólnych umiejętności gracza.
  3. Zmniejsz liczbę opcji zapewniających wysokie nagrody i niskie ryzyko dostępnych dla graczy i uczyń opanowanie broni podstawowej celem aspiracyjnym.

Zmiany w zdrowiu gracza

Aby osiągnąć te cele, zdrowie gracza zostało zwiększone z 70 do 100, co zapewnia większą szczegółowość równoważenia gry i zmniejsza względną śmiertelność wielu elementów piaskownicy.

Czasy odnowienia umiejętności

Czasy odnowienia umiejętności w PvP będą karane, przy czym kara wynosi 15% w przypadku walki wręcz, granatów i zdolności klasowych oraz 20% kary w przypadku super odnowień. Jednak walka wręcz i superzdolności otrzymają premie do obrażeń, aby zrekompensować zwiększone zdrowie gracza i skrócony czas sprawności.

Zmiany w Broni Głównej

Bronie podstawowe zostaną poddane różnym modyfikacjom, aby ponownie zrównoważyć ich pułapy umiejętności. Zwiększone zostaną obrażenia od trafienia krytycznego wszystkich broni podstawowych, z wyjątkiem łuków. Armaty ręczne i pistolety maszynowe będą miały zmniejszone obrażenia od strzałów w korpus, co podkreśli znaczenie precyzji.

Zmiany w broni specjalnej i ciężkiej

Broń specjalna i ciężka również zostaną zaktualizowane, aby dostosować je do zmian w zdrowiu graczy. Podstawowe obrażenia karabinów śladowych, strzelb, karabinów fuzyjnych i glewii zostaną zwiększone. Glewie otrzymają 20% wzmocnienia do obrażeń od pocisków i 16% wzmocnienia do obrażeń w walce wręcz. Karabiny maszynowe w slocie Gruby otrzymają 20% wzrost obrażeń, podczas gdy ciężkie granatniki zostaną osłabione o pięć procent w zakresie obrażeń detonacyjnych.

Ekonomia amunicji specjalnej

Ekonomia amunicji specjalnej ulegnie znaczącym zmianom. Gracze rozpoczną każdy mecz z amunicją specjalną wartą dwa zabójstwa, ale nie będą już odradzać się z większą liczbą w trakcie meczu. Amunicja specjalna będzie przyznawana w systemie punktowym, zachęcającym do zabójstw, asyst i gry obiektywnej. Zabójstwa bronią specjalną i ciężką nie będą uwzględniane na liczniku, a amunicja specjalna nie będzie już wypadać po śmierci.

Przyszłe aktualizacje

Remont piaskownicy to dopiero początek. PvP Strike Team planuje wprowadzić dodatkowe poprawki w oparciu o opinie graczy. Więcej ogłoszeń dotyczących nagród, dostrajania trybów gry i dobierania graczy spodziewanych jest w nadchodzących tygodniach.

Wniosek

Wraz z nadchodzącymi zmianami w piaskownicy i konkretnymi aktualizacjami równoważącymi, PvP w Destiny 2 wkroczy w nową erę. Gracze mogą spodziewać się bardziej zrównoważonej rozgrywki opartej na umiejętnościach. Zaznacz w kalendarzu datę 5 marca i przygotuj się na ekscytujące zmiany!

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
O

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends
2024-06-04

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends

Wiadomości