Wiadomości

November 7, 2023

Powrót LoL Arena: nowe funkcje, ulepszona rozgrywka i opinie graczy

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Riot Games oficjalnie ogłosiło powrót popularnego trybu gry LoL Arena w grudniu wraz z łatką 13.23. Po początkowym sukcesie gracze z niecierpliwością czekali na jej powrót, a Riot wysłuchał ich żądań.

Powrót LoL Arena: nowe funkcje, ulepszona rozgrywka i opinie graczy

LoL Arena – PBE w listopadzie, na żywo w grudniu

Aby dać graczom przedsmak nadchodzących zmian, Riot udostępni LoL Arena w publicznym środowisku beta (PBE) począwszy od 8 listopada. Umożliwi to graczom poznanie nowych funkcji i przekazanie cennych opinii, zanim tryb zostanie udostępniony na serwerach na początku grudnia.

Przyszłość Areny

LoL Arena była pierwszym nowym trybem wprowadzonym przez League of Legends od kilku lat i szybko stała się ulubieńcem fanów. W odpowiedzi na opinie graczy Riot wprowadził kilka ulepszeń i dodatków, aby poprawić wrażenia z gry.

Implementacja kolejki 8-osobowej

Jedną z najbardziej oczekiwanych przez graczy funkcji była możliwość stania w kolejce z większą grupą znajomych. W nowej wersji Areny gracze będą mogli ustawić się w kolejce z maksymalnie 8 osobami, co umożliwi im tworzenie własnych, prywatnych meczów.

Różnorodność mistrzów

Riot skupił się także na poprawie różnorodności bohaterów w LoL Arena. Gracze będą mieli teraz więcej opcji i strategii do wyboru, dzięki czemu każdy mecz będzie wyjątkowy i ekscytujący.

Rozgrywka sceniczna

Aby dodać więcej głębi rozgrywce, Riot wprowadził rozgrywkę sceniczną w LoL Arena. Ta funkcja zapewni graczom dodatkowe wyzwania i cele do pokonania, dodając do trybu nową warstwę strategii.

Kamea

Oprócz zmian w rozgrywce Riot dodał występy różnych bohaterów League of Legends w LoL Arena. Te kamee dodadzą fanom gry odrobinę swojskości i ekscytacji.

Zmiany w ocenach

Aby zapewnić uczciwe i konkurencyjne środowisko, Riot wprowadził zmiany w rankingach LoL Arena. Pomoże to dopasować graczy o podobnym poziomie umiejętności, tworząc bardziej zrównoważone i przyjemne doświadczenie.

Ograniczony bieg i opinie

Riot oświadczył, że to wydanie LoL Arena będzie dostępne tylko przez ograniczony czas. Będą uważnie monitorować opinie graczy i wprowadzać dalsze poprawki, aby stworzyć najlepszą wersję trybu gry. Chociaż nie jest to jeszcze stały tryb gry, taki jak ARAM i Summoners' Rift, Riot jest otwarty na możliwość wprowadzenia go na stałe w przyszłości.

Podsumowując, LoL Arena ma powrócić w grudniu wraz z łatką 13.23. Gracze mogą spodziewać się nowych, ekscytujących funkcji, ulepszonej rozgrywki i możliwości przekazywania opinii, które pomogą ukształtować przyszłość trybu gry.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Aktualności

Raging Bolt: Nowy król Pokémon VGC Metagame
2024-04-10

Raging Bolt: Nowy król Pokémon VGC Metagame

Wiadomości