Wiadomości

February 15, 2024

Postęp i wyzwania w wojnie galaktycznej: dołącz do walki w Helldivers 2

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

W Helldivers 2 los Super Ziemi leży w rękach ciebie i twoich kolegów Helldivers. Wojna Galaktyczna to kluczowa bitwa, która zadecyduje o przyszłości galaktyki. Przejście na emeryturę nie wchodzi w grę, ponieważ może narazić resztę galaktyki na niebezpieczeństwo.

Postęp i wyzwania w wojnie galaktycznej: dołącz do walki w Helldivers 2

Postęp w wojnie galaktycznej

Od premiery 8 lutego w grze Helldivers 2 trwa wojna galaktyczna przeciwko obu frakcjom. Sektor Oriona, składający się z Przedsięwzięcia Heetha i Anioła, został wyzwolony, co doprowadziło do otwarcia Sektora Umlaut. Wyzwolenie planet odblokowuje nowe sektory, pozwalając na dalszy postęp w wojnie.

Sektory i frakcje

Według stanu na 15 lutego istnieją trzy otwarte sektory i cztery zablokowane sektory Terminidów. Wyzwalając inne planety kontrolowane przez Terminidów, uzyskasz dostęp do zamkniętych sektorów. Sektory kontrolowane przez Terminidów obejmują Umlaut, Mirin, Draco, L'estrade i Sten, podczas gdy sektory kontrolowane przez Automaty to Xzar i Severin.

Śledzenie postępu

W Helldivers 2 twoja służba jako Helldiver jest stale rejestrowana i przedstawiana w procentach wyzwolenia na każdej planecie. Na procent wyzwolenia wpływa pomyślne ukończenie misji przez Ciebie i innych Helldivers. Istnieją dwa paski postępu, które można śledzić:

  1. Kontrola sektora: Ten pasek przedstawia skumulowany postęp wyzwolenia każdej planety w określonym sektorze kontrolowanym przez którąkolwiek frakcję.
  2. Kampania Wyzwolenia: Ten pasek przedstawia postęp wyzwolenia określonej planety w danym sektorze.

Postęp wojny galaktycznej

Procent Wojny Galaktycznej to zgromadzone dane wszystkich graczy i uwzględnia ukończenie celów głównych i drugorzędnych, oczyszczenie placówek oraz niepowodzenia misji. Każdy czynnik przyczynia się do zwiększenia lub zmniejszenia wyzwolenia planety. Postęp zaczyna się od zera procent i zapełnia się wraz z ukończeniem misji, ostatecznie prowadząc do wyzwolenia planety.

Nowe obszary i wyzwania

Po wyzwoleniu planety otwiera się nowa, oferująca nowe obszary do eksploracji. Obszary te charakteryzują się wyjątkowym terenem i ekstremalnymi warunkami pogodowymi. Niezależnie od wybranego poziomu trudności, wszelkie ukończone misje przyczyniają się do ogólnego postępu Wojny Galaktycznej.

Wpływ wykonania misji

Opuszczenie misji wcześniej lub nieukończenie celów w ciągu 40 minut opóźni wyzwolenie planety. Stan postępu trwającej Wojny Galaktycznej jest widoczny dla wszystkich graczy.

Główne zamówienia

Aby osiągnąć postęp w Wojnie Galaktycznej, gracze muszą wykonać Główne Rozkazy. Rozkazy te skupiają się na Kampanii Wyzwolenia i wzywają graczy do wyzwolenia planet i odblokowania nowych sektorów. Każde większe zamówienie oferuje Rekwizycje (gotówka) i Medale Obligacji Wojennych jako nagrody. Pierwsze zlecenie skupiało się na oczyszczeniu Sektora Oriona, natomiast najnowsze skupia się na kampaniach Obrony przed Automatonem.

Stały rozwój

Helldivers 2 opiera się na formule usługi na żywo, w której na postępy mają bezpośredni wpływ inni gracze. Gra jest w ciągłym rozwoju, zapewniając unikalne i ewoluujące doświadczenie. Tak długo jak Arrowhead będzie kontynuował prace nad grą, postęp Wojny Galaktycznej będzie nadal kształtował losy Super Ziemi.

Dołącz do walki

Jeśli chcesz ogłosić zwycięstwo dla Super Ziemi, czas chwycić za broń i dołączyć do walki w Helldivers 2.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Aktualności

Mega Incineroar: zmiana zasad gry czy porażka w rywalizacji?
2024-04-13

Mega Incineroar: zmiana zasad gry czy porażka w rywalizacji?

Wiadomości