Wiadomości

February 15, 2024

Pokonanie Srebrnych Bokoblinów: Ulepsz swoją rozgrywkę w Tears of the Kingdom

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter

W grze The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom (TOTK), gracze napotkają różnych wrogów, w tym pospolite Bokobliny. Istnieje jednak rzadszy i bardziej niebezpieczny wariant, znany jako Srebrny Bokoblin.

Pokonanie Srebrnych Bokoblinów: Ulepsz swoją rozgrywkę w Tears of the Kingdom

Czym są srebrne bokobliny w Tears of the Kingdom?

Srebrne Bokobliny są koloru białego z fioletowymi znaczeniami na całym ciele. Mają charakterystyczny długi róg przypominający antenę na czubku głowy, podobny do żabnicy. Wrogowie ci są znacznie potężniejsi od przeciętnego Bokoblina i mogą zadać graczowi spore obrażenia.

Do pokonania Srebrnych Bokoblinów zaleca się używanie stopionych strzał z dystansu. Dodatkowo gracze powinni próbować parować i korzystać ze swojej umiejętności Flurry Rush, gdy zbliżają się do tych potężnych wrogów.

Gdzie znaleźć Srebrne Bokobliny w Tears of the Kingdom

Srebrne Bokobliny można znaleźć w prawie każdym obozie potworów w świecie gry Hyrule. W miarę postępów i stania się silniejszymi graczy pojawi się więcej Srebrnych Bokoblinów.

Jedną z konkretnych lokalizacji, w której gracze mogą regularnie znajdować Srebrne Bokobliny, jest obozowisko Bokoblinów w pobliżu Wieży Skyview Skyrule Field. Te obozowiska często mają Bokoblina przypominającego bossa, którym jest zazwyczaj Srebrny Bokoblin.

Kolejnym obszarem, w którym można spotkać Srebrne Bokobliny, są Głębiny. Dodatkowo gracze mogą spotkać ich na pustyni Gerudo w małym obozie.

Po pokonaniu Srebrne Bokobliny upuszczą różne części potworów, w tym Srebrny Róg Bokoblinów. Ten róg ma siłę ataku zapalnika wynoszącą 31 i może być użyty do zwiększenia siły ataku strzał lub broni białej. Można go również ugotować ze stworzeniem, aby stworzyć potężny eliksir.

Gracze powinni zachować ostrożność zbliżając się do lokacji Srebrnego Bokoblina, ponieważ ci wrogowie są znacznie silniejsi niż ich zwykli odpowiednicy. Wskazane jest zwiększanie poziomu zdrowia, aby wytrzymać ich potężne ataki.

Pamiętajcie, w Legenda Zeldy: Łzy Królestwa, pokonywanie Srebrnych Bokoblinów i zbieranie ich cennych łupów może znacznie poprawić wrażenia z rozgrywki.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
O

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends
2024-06-04

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends

Wiadomości