Wiadomości

February 13, 2024

PGL Copenhagen Major American RMR: kwalifikacje, format i harmonogram

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

PGL Copenhagen Major jest tuż za rogiem, a amerykańskie kwalifikacje zapewnią gorące emocje. Tylko pięć drużyn z setek przechodzi przez otwarte kwalifikacje, stawka jest wysoka. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o PGL Copenhagen Major American RMR.

PGL Copenhagen Major American RMR: kwalifikacje, format i harmonogram

Format

W amerykańskim RMR weźmie udział szesnaście drużyn z Ameryki Północnej i Południowej rywalizujących w formacie drabinki szwajcarskiej. Zespoły zostaną rozstawione na podstawie ich aktualnych rekordów w amerykańskiej lidze RMR i będą rozgrywać mecze bezpośrednio. Zespół musi wygrać trzy mecze, aby zapewnić sobie miejsce w PGL Copenhagen Major, natomiast dwie porażki spowodują eliminację. Rywalizacja jest zacięta, a wielkie nazwiska, takie jak Complexity, Team Liquid i FURIA, walczą o szansę na reprezentowanie regionu na pierwszym turnieju głównym CS2.

Wysiew

Gdy zespoły zakwalifikują się do turnieju Major, zostaną rozstawione do etapu eliminacyjnego i etapu otwarcia w oparciu o regionalne rankingi Valve. Zespół najwyżej rozstawiony przejdzie bezpośrednio do etapu eliminacyjnego, podczas gdy pozostałe cztery zespoły będą musiały przebić się przez etap otwarcia.

Harmonogram i wyniki

PGL Copenhagen Major American RMR rozpoczyna się w sobotę, 17 lutego. Pięć najlepszych drużyn z RMR zakwalifikuje się do turnieju Major, a reszta zostanie wyeliminowana. Harmonogram amerykańskiego RMR nie jest jeszcze ustalony, więc bądź na bieżąco z aktualizacjami.

Jak oglądać

Całą akcję amerykańskiego RMR możesz śledzić na żywo na Twitchu. PGL będzie transmitować mecze na dwóch kanałach: Podstawowym i Dodatkowym. Ponadto nadawcy społecznościowi będą również transmitować mecze kwalifikacyjne na swoich indywidualnych kanałach. Dołącz do nas i wspieraj swoje ulubione drużyny!

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Aktualności

Mega Incineroar: zmiana zasad gry czy porażka w rywalizacji?
2024-04-13

Mega Incineroar: zmiana zasad gry czy porażka w rywalizacji?

Wiadomości