Wiadomości

February 14, 2024

Ostatnia epoka: eksploruj Eterrę z przyjaciółmi w tej ekscytującej grze Dungeon-Crawler

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter

Last Epoch to ekscytująca gra typu dungeon-crawler osadzona w czarującym świecie Eterra. Gracze wyruszają na ekscytujące przygody, stawiając czoła wrogom w różnych okresach czasu. Chociaż grą można grać w pojedynkę, naprawdę błyszczy, gdy gra się w grupę przyjaciół.

Ostatnia epoka: eksploruj Eterrę z przyjaciółmi w tej ekscytującej grze Dungeon-Crawler

Maksymalny rozmiar imprezy

W Last Epoch możesz stworzyć drużynę złożoną z maksymalnie czterech graczy. Oznacza to, że możesz zabrać ze sobą trzech innych poszukiwaczy przygód podczas eksploracji rozległego i wciągającego świata Eterry. Zapraszając innych do swojej drużyny, dołączą oni do Twojej aktywnej instancji, umożliwiając Ci otwieranie portali i wspólną podróż.

Tworzenie imprezy

Aby utworzyć imprezę w Last Epoch, po prostu naciśnij klawisz „H”, aby otworzyć Panel społecznościowy. Stamtąd możesz wysyłać zaproszenia do innych graczy online lub znajomych ze swojej listy. Należy pamiętać, że dodanie graczy do drużyny zwiększa zdrowie i obrażenia wrogów, zapewniając większe wyzwanie dla Twojej grupy. Jednak wszyscy gracze w drużynie otrzymują taką samą ilość doświadczenia za pokonanie pobliskich wrogów, co czyni go doskonałym sposobem na awans.

Tryby wieloosobowe

Last Epoch oferuje cztery interaktywne tryby rozgrywki wieloosobowej. Oprócz imprezowania, gracze mogą handlować na Bazarze, brać udział w bitwach PvP lub po prostu odpoczywać i spotykać się w miejscach publicznych. Każdy tryb zapewnia wyjątkowe wrażenia dla wielu graczy, dodając głębi i różnorodności grze.

Ulepszenia trybu wieloosobowego

Tryb wieloosobowy online został pierwotnie wydany w wersji beta w marcu 2023 r. i od tego czasu przeszedł znaczące ulepszenia, aż do głównej aktualizacji 1.0 w lutym 2024 r. Bardzo ważne jest, aby upewnić się, że wszyscy gracze, których chcesz zaprosić, korzystają z tego samego trybu, np. trybu hardcorowego , aby zapewnić kompatybilność.

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat funkcji gry wieloosobowej, w tym ograniczeń dotyczących drużyn i innych ważnych szczegółów, firma Eleventh Hour Games udostępniła obszerny wpis na blogu na oficjalnej stronie Last Epoch. Odwiedź witrynę, aby dowiedzieć się więcej i ulepszyć swoje wrażenia z gry w trybie wieloosobowym.

Przeżyj wraz ze znajomymi ekscytujące przygody w Last Epoch i podejmij wyzwania, które czekają w świecie Eterra!

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
O

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends
2024-06-04

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends

Wiadomości