Wiadomości

February 14, 2024

Opanuj handel opium z błękitnego lotosu czaszką i kościami

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter

Blue Lotus Opium to cenny towar w grze Skull and Bones, oferujący zarówno zyski finansowe, jak i niesławę. Jeśli chcesz zacząć czerpać zyski z tego handlu, oto co musisz wiedzieć.

Opanuj handel opium z błękitnego lotosu czaszką i kościami

Zdobycie Opium Niebieskiego Lotosu

Aby zdobyć Blue Lotus Opium w Skull and Bones, musisz zrobić to sam. Na początek musisz odblokować Laboratorium przy Sterze w Telok Penjarah. Można tego dokonać poprzez osiągnięcie określonej rangi Niesławy i wykonanie części głównego zadania Spurlocka. Po odblokowaniu możesz zdobyć Poppy z sieci zaopatrzenia.

Wytwarzanie opium z niebieskiego lotosu

Gdy już zdobędziesz Poppy, zanieś go do Laboratorium w Kryjówce Przemytników w Telok Penjarah. Daj pracownikom mak, a za niewielką opłatą wyprodukują opium Blue Lotus. Wytworzenie każdej partii zajmuje 15 sekund.

Używanie opium z niebieskiego lotosu

Opium Blue Lotus można sprzedać za pośrednictwem Rejestru Zamówień na sztuki po osiem sztuk. Aktywuj zamówienie na Opium Blue Lotus w Rejestrze Zamówień i dostarcz całą dostawę kupującemu. Bądź przygotowany na obronę swoich towarów przed zbuntowanymi statkami, które mogą próbować je ukraść.

Pamiętaj, że handel opium Blue Lotus w czaszce i kościach może być dochodowy, ale wiąże się również z ryzykiem. Zaplanuj mądrze swoją strategię i zdobądź nagrody.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
O

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends
2024-06-04

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends

Wiadomości