Wiadomości

February 16, 2024

Odkryj ukrytą placówkę Bukit Candi w Skull and Bones

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter

Wstęp

Bukit Candi to ukryta placówka w Indiach Wschodnich, znana ze swoich skarbów i wygodnego punktu szybkiej podróży. W tym poradniku pokażemy Ci jak zlokalizować tę placówkę i czego możesz się w niej spodziewać.

Odkryj ukrytą placówkę Bukit Candi w Skull and Bones

Odkrywanie Telok Penjarah

Aby uzyskać dostęp do Bukit Candi, musisz najpierw odkryć Telok Penjarah, drugi główny ośrodek Czaszki i Kości po Saint-Anne. Przetrwaj zdradliwe morza i groźne statki, aby dotrzeć do Indii Wschodnich, gdzie znajduje się Telok Penjarah.

Podróż do Bukit Candi

Po odblokowaniu Telok Penjarah wypłyń stamtąd i kieruj się na północ wzdłuż zachodniego wybrzeża regionu. Podczas żeglowania uważaj na boje oznaczające wejście do strefy bezpieczeństwa. Bukit Candi znajduje się w połowie tej trasy.

Odkrywanie Bukit Candi

Chociaż Bukit Candi jest niewielki, oferuje cenne zasoby. Możesz spotkać Wojownika Rempah, który sprzedaje różne towary, w tym schemat broni okrętowej Mons Meg I, kosmetyki i żywność. Dodatkowo znajduje się tu skrytka z przedmiotami takimi jak zestawy naprawcze.

Wniosek

Znalezienie placówki Bukit Candi w Skull and Bones może wymagać pewnego wysiłku, ale nagrody są tego warte. Odwiedź ten ukryty klejnot, aby zaopatrzyć się w cenne zapasy i skorzystać z wygodnego punktu szybkiej podróży. Szczęśliwego żeglowania!

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
O

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends
2024-06-04

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends

Wiadomości