Wiadomości

February 15, 2024

Odkryj Telok Penjarah: przystań piratów w czaszce i kościach

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter

Telok Penjarah to centralna lokalizacja w Skull and Bones, wypełniona kupcami, misjami i nie tylko. Występuje w północno-wschodnim rogu mapy, głęboko w Indiach Zachodnich. Choć do Telok Penjarah dotrzesz w ramach głównego wątku fabularnego, wskazane jest odnalezienie tej lokacji wcześniej, gdyż skrywa się w niej mnóstwo przydatnych NPC-ów.

Odkryj Telok Penjarah: przystań piratów w czaszce i kościach

Znalezienie Teloka Penjarah

Aby znaleźć Telok Penjarah w Skull and Bones, musisz przejść przez dużą przestrzeń. Jeśli podróżujesz na wschód od Sainte-Anne, najlepszym rozwiązaniem będzie przecięcie wysp Pemburu i Zamrud.

Uważaj na niebezpieczeństwa

Przed wyruszeniem do Telok Penjarah należy pamiętać, że jest to strefa o znacznie wyższym poziomie niż początkowy obszar Red Isles. Jeśli nie masz poziomu ósmego lub wyższego, zaleca się unikanie konfliktów z pobliskimi statkami. Dodatkowo pomiędzy tymi dwoma lokalizacjami znajduje się szeroki odcinek otwartego oceanu, który często jest wypełniony burzami i dzikimi falami, więc bądźcie czujni.

Przygotuj się na podróż

Podróż do Telok Penjarah jest niebezpieczna, więc bądź przygotowany na wszystko. Od losowej pogody po napływające wrogie statki – ważne jest, aby mieć najlepszy sprzęt, udając się do tej lokalizacji.

Przystań Piratów

Telok Penjarah to piracka przystań, podobna do Sainte-Anne. Zawiera szeroką gamę kupców NPC, od kowala po stoczniowca. Zdecydowanie zaleca się rozmowę z kowalem w Telok Penjarah, ponieważ nie tylko rozpoczyna on krótki łańcuch zadań, ale może także wytworzyć armaty znacznie wyższego poziomu.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
O

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends
2024-06-04

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends

Wiadomości