Wiadomości

February 15, 2024

Odkryj Telok Penjarah: przystań piratów w czaszce i kościach

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Telok Penjarah to centralna lokalizacja w Skull and Bones, wypełniona kupcami, misjami i nie tylko. Występuje w północno-wschodnim rogu mapy, głęboko w Indiach Zachodnich. Choć do Telok Penjarah dotrzesz w ramach głównego wątku fabularnego, wskazane jest odnalezienie tej lokacji wcześniej, gdyż skrywa się w niej mnóstwo przydatnych NPC-ów.

Odkryj Telok Penjarah: przystań piratów w czaszce i kościach

Znalezienie Teloka Penjarah

Aby znaleźć Telok Penjarah w Skull and Bones, musisz przejść przez dużą przestrzeń. Jeśli podróżujesz na wschód od Sainte-Anne, najlepszym rozwiązaniem będzie przecięcie wysp Pemburu i Zamrud.

Uważaj na niebezpieczeństwa

Przed wyruszeniem do Telok Penjarah należy pamiętać, że jest to strefa o znacznie wyższym poziomie niż początkowy obszar Red Isles. Jeśli nie masz poziomu ósmego lub wyższego, zaleca się unikanie konfliktów z pobliskimi statkami. Dodatkowo pomiędzy tymi dwoma lokalizacjami znajduje się szeroki odcinek otwartego oceanu, który często jest wypełniony burzami i dzikimi falami, więc bądźcie czujni.

Przygotuj się na podróż

Podróż do Telok Penjarah jest niebezpieczna, więc bądź przygotowany na wszystko. Od losowej pogody po napływające wrogie statki – ważne jest, aby mieć najlepszy sprzęt, udając się do tej lokalizacji.

Przystań Piratów

Telok Penjarah to piracka przystań, podobna do Sainte-Anne. Zawiera szeroką gamę kupców NPC, od kowala po stoczniowca. Zdecydowanie zaleca się rozmowę z kowalem w Telok Penjarah, ponieważ nie tylko rozpoczyna on krótki łańcuch zadań, ale może także wytworzyć armaty znacznie wyższego poziomu.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Aktualności

Mega Incineroar: zmiana zasad gry czy porażka w rywalizacji?
2024-04-13

Mega Incineroar: zmiana zasad gry czy porażka w rywalizacji?

Wiadomości