Wiadomości

February 14, 2024

Odkryj Sekrety DLC Pokémon Scarlet i Violet

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Dodatek Pokémon Scarlet i Violet wprowadził nas do Blueberry Academy w Unovie, gdzie rezyduje BB Elite Four. Wśród tych elitarnych uczniów istnieją powiązania z poprzednimi postaciami i potencjalne powiązania z Legends: Arceus.

Odkryj Sekrety DLC Pokémon Scarlet i Violet

Elitarna Czwórka BB

BB Elite Four w Blueberry Academy składa się z czterech nowych postaci z DLC: Crispina, Amarysa, Draytona i Lacey. Ci uczniowie są najsilniejsi w akademii, z wyjątkiem Kierana, aktualnego mistrza.

Połączenia z poprzednimi postaciami

Chociaż postacie z DLC są nowością w serii, niektóre z nich są powiązane z postaciami z poprzednich gier. Na przykład Drayton jest wnukiem Lidera Sali Gen V, Draydena, co widać po ich podobnych imionach i wspólnych upodobaniach do Smoczych Pokémonów.

Z drugiej strony Lacey ma dwa powiązania, które mogą nie być od razu widoczne. Dialog w DLC potwierdza, że ​​Lacey jest córką Claya, jednego z Liderów Sali Unova, a ich asem jest Excadrill.

Połączenie z Legends: Arceus

Związek Lacey z Clayem łączy ją również z postacią z Legends: Arceus o imieniu Lian. Chociaż nie jest to wyraźnie powiedziane, podobieństwo między Clayem i Lianem sugeruje możliwy odległy względny związek. Ich podobne fryzury i kapelusze nie mogą być dziełem przypadku. To połączenie sugeruje, że Lian może być przodkiem zarówno Claya, jak i Lacey.

Jeśli to prawda, Lacey byłaby potomkinią Klanu Perł, do którego należała Lian opiekując się szlachetnym Kleavorem. Co ciekawe, perłowo-różowy sweter i włosy Lacey mogły subtelnie wskazywać na jej powiązania z Klanem Perły i Legendami: Arceusem.

Połączenie Perrina

Perrin, kolejna postać z DLC Scarlet and Violet, również ma powiązania z Legends: Arceus. Perrin bardzo przypomina Adamana, przywódcę Klanu Diamentu. Ich wyraźny kolor włosów i oczu są uderzająco podobne, jak zauważyli gracze, gdy Perrin został po raz pierwszy ujawniony w zwiastunie DLC.

Przyszłe połączenia

Powiązania Lacey i Perrina z Legends: Arceus sugerują, że w miarę rozwoju serii możemy zobaczyć więcej postaci powiązanych z grą w tajemnicy. Wypatrujcie przyszłych aktualizacji i wydań DLC!

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Aktualności

Mega Incineroar: zmiana zasad gry czy porażka w rywalizacji?
2024-04-13

Mega Incineroar: zmiana zasad gry czy porażka w rywalizacji?

Wiadomości