Wiadomości

February 13, 2024

Odkryj Posterunek Smoka w Skull and Bones

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Jeśli natrafiłeś na mapę skarbów, która prowadzi do Grzbietu Smoka w Skull and Bones, być może zastanawiasz się, gdzie dokładnie znajduje się to miejsce. Na szczęście jest bliżej niż myślisz. Oto poradnik jak znaleźć Grzbiet Smoka w grze.

Odkryj Posterunek Smoka w Skull and Bones

Lokalizacja

Grzbiet Smoka to placówka położona na północno-zachodniej wyspie w regionie Wysp Księżycowych. Aby do niej dotrzeć z Saint-Anne, należy popłynąć w kierunku północno-zachodnim, mijając dużą wyspę, aż dotrze się do wybrzeża Angaya. Stamtąd kieruj się dalej na północny zachód, aż dotrzesz do Wysp Księżycowych.

Odkrycie placówki

Gdy dotrzesz na Wyspy Księżycowe, po wschodniej stronie największej wyspy w okolicy znajdziesz Grzbiet Smoka. Poszukaj nieodkrytego znaku zapytania w lokalizacji, tak jak ma to miejsce w przypadku każdego interesującego miejsca (POI) w Skull and Bones. Przepłyń blisko znacznika i zejdź ze statku, aby wejść do placówki.

Rzeczy interesujące

Oprócz polowania na skarb wskazany na mapie, w placówce Smoczy Grzbiet możesz zająć się kilkoma innymi zajęciami.

  • Kupiec Ungwany: W pobliżu twojego statku znajdziesz Kupca Ungwana, który sprzedaje żywność i plany Fire Long Gun I i Bombard Bomb Crate. Dodatkowo oferuje kontrakt We Seek Warriors, jeśli jesteś zainteresowany podejmowaniem się zadań.
  • Obóz piratów: Jeśli udasz się w lewo od miejsca, w którym po raz pierwszy postawiłeś stopę na wyspie, natkniesz się na obóz piratów. Tutaj sprzedawca sprzedaje różne przedmioty kosmetyczne i zapasy, aby uzupełnić zapasy na statku.
  • Ognisko Pirata: Z drugiej strony, jeśli pójdziesz w prawo i zapuścisz się w głąb wyspy, znajdziesz Ognisko Pirata. Użycie tego ogniska zwiększy twoją wytrzymałość.
  • Obóz Fara: Za Ogniskiem Piratów znajduje się obóz Fary. U przywódcy obozu możesz kupić kosmetyki i ubrania Kapitana z motywem Fary, a także dodatkowe zaopatrzenie dla swojego statku.

Pamiętaj, aby jak najlepiej wykorzystać wizytę w placówce Smoczy Grzbiet, badając wszystkie dostępne opcje i ciesząc się wyjątkowymi doświadczeniami, które ma do zaoferowania!

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Aktualności

Mega Incineroar: zmiana zasad gry czy porażka w rywalizacji?
2024-04-13

Mega Incineroar: zmiana zasad gry czy porażka w rywalizacji?

Wiadomości