Wiadomości

February 13, 2024

Odblokuj zwierzaka Snow Leopard w grze Skull and Bones: pożądany towarzysz Twoich przygód

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter

Wstęp

Jeśli jesteś fanem Skull and Bones, z przyjemnością dowiesz się, że podczas eksploracji Oceanu Indyjskiego możesz mieć u boku zaufanego zwierzaka. Podczas gdy większość gier oferuje papugę na ramieniu, Ubisoft przenosi personalizację na wyższy poziom, udostępniając kilka unikalnych opcji zwierzaków.

Odblokuj zwierzaka Snow Leopard w grze Skull and Bones: pożądany towarzysz Twoich przygód

Zwierzę Pantera Śnieżna

Jednym z najbardziej poszukiwanych zwierzaków w Skull and Bones jest Pantera Śnieżna. Zdobycie tego uroczego i milutkiego towarzysza nie jest łatwe, ale zdecydowanie warte wysiłku.

Jak odblokować lamparta śnieżnego

Jedynym znanym sposobem odblokowania Pantery Śnieżnej w Skull and Bones jest zdobycie go w postaci Twitch Drop w fazie otwartej bety gry. Aby to zrobić, musisz połączyć swoje konto Twitch i konta Ubisoft Connect. Następnie musisz obejrzeć godzinę partnerskiego streamera grającego w Skull and Bones, takiego jak BehavingBeardly. Gdy już to zrobisz, możesz udać się do swojego ekwipunku Twitch Drops i odebrać Snow Leoparda.

Wyposażenie Snow Leoparda

Po pomyślnym zdobyciu Snow Leoparda możesz wyposażyć go w swój statek w Skull and Bones. Po prostu uruchom grę, wywołaj opcję wypłynięcia i kliknij „Zarządzaj statkiem”. Stamtąd przejdź do „Ship Cosmetics” i wybierz „Zwierzę”. Powinieneś zobaczyć Panterę Śnieżną na liście dostępnych zwierzaków, a teraz możesz go wyposażyć, aby towarzyszył Ci w Twoich przygodach.

Dostępność

Jeśli nie spełniłeś wymagań do odblokowania Snow Leoparda podczas otwartych testów beta, niestety jest on obecnie niedostępny. Nadal jednak istnieje nadzieja, że ​​Ubisoft przywróci tę grę w ramach nagrody w przyszłości. Możliwe jest również, że wydadzą go jako darmowe DLC lub płatny kosmetyk. Wypatrujcie wszelkich aktualizacji od Ubisoftu.

Wniosek

Zwierzak Snow Leopard jest bardzo pożądanym towarzyszem w Skull and Bones. Choć zdobycie tego uroczego stworzenia może być trudne, radość z posiadania tego uroczego stworzenia u boku podczas żeglowania po Oceanie Indyjskim jest warta wysiłku. Jeśli jesteś fanem tej gry, pamiętaj, aby być na bieżąco z wszelkimi możliwościami odblokowania Snow Leoparda i ulepszenia wrażeń z gry.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
O

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends
2024-06-04

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends

Wiadomości