Wiadomości

February 13, 2024

Odblokuj runę tłumienia bólu: Znajdź młotek treningowy srebrnej dłoni w WoW Classic

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter

Wstęp

Młot treningowy Srebrnej Dłoni jest ważnym przedmiotem questowym dla graczy Kapłanów w drugiej fazie Sezonu Odkryć World of Warcraft Classic. Ten przedmiot może dać ci wskazówkę, która ostatecznie doprowadzi do jednej z najlepszych run w twojej klasie.

Odblokuj runę tłumienia bólu: Znajdź młotek treningowy srebrnej dłoni w WoW Classic

Znalezienie młotka treningowego srebrnej dłoni

Aby znaleźć Młotek Treningowy Srebrnej Dłoni w Klasycznym Sezonie Odkryć World of Warcraft, będziesz musiał odwiedzić kilka Szkarłatnych Skrzydeł Klasztoru. Ten przedmiot można zdobyć, zabijając moby zarówno w lochach Szkarłatnego Klasztoru, jak i na zewnątrz. Chociaż wiadomo, że najczęściej wypada ze Szkarłatnych Magów, może wypaść z dowolnego Szkarłatnego Śmieci w okolicy. Jednak nie wydaje się, aby wypadał z bossów.

Znaczenie młotka treningowego srebrnej dłoni

Młot treningowy Srebrnej Dłoni jest wskazówką w poszukiwaniu Runy Tłumiącej Ból dla Kapłanów w Klasycznym Sezonie Odkryć World of Warcraft. Ta runa wymaga od graczy odwiedzenia czterech różnych cmentarzy, aby zebrać echa cmentarne. Tekst Młota Treningowego Srebrnej Dłoni wskazuje ci grób na wyspie Theramore. Oprócz lokalizacji na wyspie Theramore musisz także odwiedzić Wyżyny Arathi, Bagna Smutków i Szkarłatny Klasztor – instancję Cmentarz. Kiedy już zdobędziesz wszystkie cztery Cmentarne Echa, wróć do Szkarłatnego Klasztoru, aby odebrać nagrodę.

Zalecenia

Jeśli planujesz wyruszyć na poszukiwanie Runy Tłumienia Bólu, wskazane jest poczekać, aż znajdziesz się bliżej poziomu 40. Ten łańcuch zadań wymaga wielokrotnych wizyt w lochach Szkarłatnego Klasztoru i podróżowania do stref wysokiego poziomu. Czekając, aż zbliżysz się do poziomu 40, będziesz lepiej przygotowany do stawienia czoła wyzwaniom, które Cię czekają.

Wniosek

Młotek treningowy Srebrnej Dłoni to kluczowy przedmiot dla graczy Kapłanów w Klasycznym Sezonie Odkryć World of Warcraft. Znajdując ten przedmiot, odblokujesz wskazówkę prowadzącą do Runy Stłumienia Bólu. Pamiętaj, aby odwiedzić Szkarłatne Skrzydła Klasztoru i pokonać moby, aby zwiększyć swoje szanse na zdobycie Młota Treningowego Srebrnej Dłoni. Powodzenia w Twoich poszukiwaniach!

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
O

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends
2024-06-04

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends

Wiadomości