Wiadomości

February 15, 2024

Odblokuj Quagmire i Petera Griffina w Infinite Craft

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Tworzenie bagna w nieskończonym rzemiośle

Infinite Craft oferuje możliwość tworzenia różnorodnych postaci z popularnego serialu animowanego Family Guy. Jedną z tych postaci jest Quagmire, zabawny sąsiad Gryfów. Chociaż w grze słowo „Torfowisko” może odnosić się do lądu, a nie do postaci z serialu, gracze nadal mogą stworzyć Quagmire, korzystając z czteroetapowej receptury kombinacji.

Odblokuj Quagmire i Petera Griffina w Infinite Craft

Przepis na stworzenie Quagmire jest następujący:

  1. Woda + Woda = Jezioro
  2. Jezioro + Ziemia = Bagno
  3. Bagno + Ziemia = Błoto
  4. Błoto + Bagno = Bagno

Stworzenie Quagmire'a może być zaskoczeniem, ponieważ w przeciwieństwie do innych postaci z serialu, można go łatwo stworzyć. Jednakże słowo „Torfowisko” odnosi się również do „miękkiego, podmokłego obszaru”, co może dezorientować niektórych graczy próbujących odblokować wszystkie postacie.

Tworzenie Family Guy w nieskończonym rzemiośle

Oprócz Quagmire'a gracze mogą stworzyć także kultową postać Petera Griffina w Infinite Craft. Aby odblokować Petera Griffina, gracze mogą używać Quagmire wraz z Baconatorem. Jeśli jednak gracze chcą po prostu dodać Family Guy jako przedmiot do swojej kolekcji, mogą wykonać następujące kroki:

  1. [Krok 1]
  2. [Krok 2]
  3. [Krok 3]

Wykonując poniższe kroki, gracze mogą stworzyć Family Guy i odkryć możliwości stworzenia jeszcze większej liczby postaci z serialu.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Aktualności

Mega Incineroar: zmiana zasad gry czy porażka w rywalizacji?
2024-04-13

Mega Incineroar: zmiana zasad gry czy porażka w rywalizacji?

Wiadomości