Wiadomości

February 14, 2024

Odblokuj potężny niszczyciel SG-225 w Helldivers 2 i zmiażdż najeźdźców z kosmosu

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Wstęp

W Helldivers 2 Łamacz SG-225 jest najpotężniejszą bronią, która może pomóc ci pokonać najeżdżające obce formy życia. W tym przewodniku dowiesz się, jak odblokować tę broń i sprawić, że wrogowie pożałują, że najechali naszą Super Ziemię.

Odblokuj potężny niszczyciel SG-225 w Helldivers 2 i zmiażdż najeźdźców z kosmosu

Odblokowanie wyłącznika SG-225

Aby odblokować Łamacz SG-225, musisz zdobyć Helldivers Mobilize! Przepustka bojowa Obligacji Wojennych. Ta przepustka bojowa oferuje trzy odmiany Łamacza: standardowy, zapalający i Spray&Pray. Za najlepszy uważany jest jednak oryginalny Breaker.

Aby zdobyć Łamacz SG-225, będziesz potrzebować łącznie 95 Medali Obligacji Wojennych. Łamacza można znaleźć na czwartej stronie Mobilizacji Helldivers! katalogu, ale najpierw musisz odblokować tę sekcję, wydając 75 medali. Po odblokowaniu strony czwartej możesz kupić Łamacza za dodatkowe 20 medali.

Moc młota SG-225

Łamacz SG-225 to lekka broń penetrująca pancerz, wyróżniająca się zarówno zasięgiem, jak i mobilnością. Ma wysoką szybkostrzelność i świetny rozrzut pocisków, dzięki czemu jest skuteczny zarówno przeciwko hordom wrogów niskiego poziomu, jak i większym opancerzonym wrogom. Aby w pełni wykorzystać Breaker, zaleca się dodanie Stratagemów do swojego wyposażenia.

Wniosek

Jeśli szukasz najlepszej broni do grindowania w Helldivers 2, odpowiedzią jest SG-225 Breaker. Jego moc i wszechstronność czynią go cennym atutem w walce z najeźdźcami z kosmosu. Nie przestawaj więc szlifować, dopóki Łamacz nie znajdzie się w Twoich rękach!

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Aktualności

Mega Incineroar: zmiana zasad gry czy porażka w rywalizacji?
2024-04-13

Mega Incineroar: zmiana zasad gry czy porażka w rywalizacji?

Wiadomości