Wiadomości

February 12, 2024

Odblokuj bloki studni i ulepszaj swoją bazę w Enshrouded

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Wstęp

Enshrouded oferuje więcej niż tylko walkę i przetrwanie. Możesz także ulepszyć swoją bazę i uczynić ją tak przytulną, jak to tylko możliwe, ulepszając bloki, w tym ulepszając surowe drewno do bloków studni.

Odblokuj bloki studni i ulepszaj swoją bazę w Enshrouded

Odblokowywanie bloków studni

Aby ulepszyć główny budynek swojej bazy, musisz odblokować więcej bloków tkaniny. Well Blocks to jeden z materiałów, który możesz odblokować. Aby odblokować Bloki Studni należy wykonać zadanie zlecone przez Stolarza. Zadanie nosi nazwę „Bloki studni” i wymaga odzyskania bloków z głębi studni.

Ukończenie zadania

Aby ukończyć zadanie, udaj się do Studni Eliksirów znajdującej się najbliżej Shell Nory. Kursor na mapie poprowadzi Cię do lokalizacji bloków studni. Zejdź na dół i kieruj się na północ, by dotrzeć na wyspę, na której znajdują się bloki. Nie musisz pokonywać Fell Potworności, aby znaleźć Bloki Studni. Gdy dotrzesz na wyspę, udaj się do jaskini po lewej stronie, a w skrzyni znajdziesz klocki.

Tworzenie bloków studni

Po ukończeniu zadania odblokujesz przepis na Bloki Studni. Aby wytworzyć jeden Blok Studni, będziesz potrzebować 10 Piaskowców i 5 Płynów Całunu. Składniki te są stosunkowo łatwe do zdobycia, dlatego warto zaopatrzyć się w nie. Bloki studni to jeden z ostatnich typów bloków, które można odblokować, wraz z blokami kości i blokami zwietrzałego kamienia.

Wniosek

Odblokowanie przepisu Well Blocks w Enshrouded pozwala ulepszyć twoją bazę i uczynić ją bardziej przytulną. Wykonując zadanie i zbierając niezbędne składniki, możesz stworzyć bloki studni i ulepszyć swoją bazę, aby stworzyć wygodną przestrzeń życiową. Rozpocznij więc misję, zbierz materiały i ulepsz swoje doświadczenie w Enshrouded!

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Aktualności

Mega Incineroar: zmiana zasad gry czy porażka w rywalizacji?
2024-04-13

Mega Incineroar: zmiana zasad gry czy porażka w rywalizacji?

Wiadomości