Wiadomości

February 14, 2024

Odblokuj śledztwo Ashen Corsair i zdobądź bogactwa statku

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter

Aby odblokować śledztwo Popielny Korsarz w Skull and Bones, musisz najpierw osiągnąć rangę Hańby Buccaneera. Po osiągnięciu tej rangi, śledztwa i plotki staną się dostępne do śledzenia i rozwiązywania. Udaj się do magazynu w Saint-Anne i poszukaj na ladzie gazety. Podnieś go, aby rozpocząć śledztwo w sprawie Ashen Corsair.

Odblokuj śledztwo Ashen Corsair i zdobądź bogactwa statku

Śledztwo Ashen Corsair to szereg wskazówek, którymi musisz się kierować, aby zakończyć zadanie. Każda wskazówka jest udokumentowana w zakładce Dochodzenia w menu Wiedza. Po otrzymaniu nowej wskazówki zawsze sprawdzaj zakładkę Śledztwa, aby odkryć kolejny krok.

  1. Plądrowanie osady Guerande: Twoim pierwszym krokiem jest splądrowanie osady Guerande położonej na południe od Saint-Anne. Ukończenie pierwszej fali grabieży zapewni ci nową wskazówkę do śledztwa.
  2. Znajdź wiadomość w butelce: Zgodnie z notatkami powinieneś następnie znaleźć wiadomość w butelce w regionie West Basin. Udaj się do placówki Ile Michel w regionie West Basin i poszukaj butelki. Może pojawiać się pomiędzy mniejszymi wyspami na południe od placówki lub tuż przed placówką. Szukaj złotego blasku w morzu.
  3. Upoluj Popielnego Korsarza: Wiadomość w butelce ujawnia, że ​​piraci planują bunt na Popielnym Korsarzu w pobliżu placówki Trzech Braci. Płyń blisko placówki, a w pobliżu wysp pojawi się Popielaty Korsarz. Zaatakuj Popielnego Korsarza i wsiądź na niego, gdy będzie miał mało zdrowia. Zbierz jak najwięcej srebra i przeczytaj ostatnią notatkę w zakładce śledztw, aby ukończyć zadanie.

Pamiętajcie, śledztwo Ashen Corsair jest częścią edycji Premium Skull and Bones i może nie być dostępne od razu. Odblokuj śledztwo, osiągając stopień Hańby Buccaneera i postępuj zgodnie ze wskazówkami, aby zdobyć bogactwa statku.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
O

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends
2024-06-04

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends

Wiadomości