Wiadomości

February 15, 2024

Odblokowanie mocy High Evolutionary w Marvel Snap

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Jednymi z najpopularniejszych i najpotężniejszych złoczyńców we wszechświecie Marvela są karty Big Bad z Marvel Snap. Zapewniają efekty zmieniające grę, które mogą potencjalnie wywrócić mecze do góry nogami. Większość ich umiejętności opiera się na postaciach z komiksów lub interpretacji filmów, w tym High Evolutionary.

Odblokowanie mocy High Evolutionary w Marvel Snap

Wysoka ewolucja w Strażnikach Galaktyki Vol. 3

High Evolutionary to główny czarny charakter Strażników Galaktyki Vol. 3. W filmie jest twórcą cywilizacji i istot. Rozwija inteligencję, moc i nie tylko istot.

Wysoka ewolucja w Marvel Snap

W Marvel Snap High Evolutionary to karta o czterech kosztach i czterech Mocach, której efekt brzmi: „Na początku gry odblokuj potencjał swoich kart bez żadnych zdolności”. Ten efekt zmieniający grę odblokowuje tajne zdolności wszystkich kart waniliowych, tworząc własne archetypy wielu talii, które mogą potencjalnie zmienić metę.

Sekretne zdolności wszystkich kart waniliowych

Zanim zagłębimy się w najlepsze karty do użycia w High Evolutionary, najnowszej z kart Big Bad w Marvel Snap, oto wszystkie tajne zdolności kart waniliowych, które sam złoczyńca odblokowuje:

  • Osa (0-koszt, 1-moc): Po ujawnieniu: Zadaj tutaj losową kartę wroga z siłą -1.
  • Mglisty Rycerz (1-Koszt, 2-Moc): Kiedy kończysz turę z niewydaną Energią, daj kolejną przyjazną kartę +1 do Mocy.
  • Shocker (2-koszt, 3-moc): Po ujawnieniu: Daj karcie znajdującej się najbardziej po lewej stronie w twojej ręce -1 koszt.
  • Cyklop (3-Koszt, 4-Moc): Kiedy zakończysz turę z niewydaną Energią, zadaj tutaj dwóm losowym wrogom siłę -1.
  • Stwór (4-koszt, 6-Moc): Po ujawnieniu: Zadaj tutaj 3 losowe karty wrogów z siłą -1.
  • Plugastwo (5-Koszt, 9-Moc): Kosztuje o jeden mniej za każdą kartę wroga w grze, która jest dotknięta ujemną Mocą.
  • Hulk (6-koszt, 12-Moc): Trwałe: Kiedy zakończysz turę z niewydaną Energią, +2 do Mocy. (Jeśli jest na ręce lub w grze).

Najlepsze decki High Evolutionary

Czysta wysoka ewolucja

Obrona jest atakiem. Zrzut ekranu ze strony Untaped.gg

Standardowym sposobem gry w High Evolutionary jest talia z większością dostępnych obecnie kart standardowych. Ta talia ma dwie główne mechaniki, wokół których obraca się ogólna strategia jej silników ofensywnych i defensywnych — oszczędzanie energii w celu wystawienia wielu kart o dużej mocy i nakładanie negatywnej mocy na karty przeciwnika w celu odblokowania potężnych efektów.

Cyklop, Stwór i Plugastwo czerpią korzyści z zadawania ujemnej Mocy kartom przeciwnika. Można dodać Skorpiona i Spider-Woman, aby uzyskać kolejną potężną opcję osłabiania.

Jeśli chodzi o strategię „oszczędzania niewydanej energii” (unoszenia się), wszystkie zdolności Mglistego Rycerza, Abominacji i Hulka wykorzystują tę mechanikę, zwłaszcza gdy Hulk jest głównym źródłem Mocy dla twoich lokalizacji w późnej fazie gry. Plama słoneczna może być również potencjalnym źródłem Mocy dzięki swojej zdolności do zdobywania Mocy równej niewykorzystanej energii w każdej turze.

W SheNaut

Moc jest wszystkim. Zrzut ekranu ze strony Untaped.gg

Kolejną talią, w której można wykorzystać kreacje High Evolutionary, jest talia InSheNaut. W tym przypadku główną strategią jest stworzenie jak największej mocy przy pomocy She-Hulk i Inifinaut, przy jednoczesnym wykorzystaniu zdolności kreacji High Evolutionary na początku i w połowie gry.

Głównym silnikiem ofensywnym tej talii jest pomijanie tury szóstej, które może utorować drogę She-Hulk i Infinautowi w turze siódmej. Dlatego też Magik jest ważny, aby zamienić lokację w Limbo, co wydłuży grę i da ci więcej czasu na ustawienie potencjalnej, potężnej kombinacji w ostatniej turze.

Oszczędzanie energii potrzebne do uczynienia She-Hulk jednostką o zerowym koszcie i 10 mocy w siódmej turze przyniesie korzyści kombinacji kart, takich jak Plama Słońca i Mglisty Rycerz, a także zdolności Cyklopa, którą można przekształcić jako atak dla twojej strony . Ta konfiguracja zwiększy Moc w co najmniej dwóch lokalizacjach, więc zawsze staraj się jak najczęściej realizować ten scenariusz w każdej grze.

Uzupełnij talię kartami, które mogą chronić twoje jednostki, takimi jak Pancerz (aby zapobiec zniszczeniu twoich kart w jakiejkolwiek formie) i Caiera (aby chronić twoje karty o jednym i sześciu kosztach). Można również dodać Cosmo, ponieważ może zakłócać zdolności Po ujawnieniu, przez co zdolności kart takich jak Shang-Chi i Killmonger stają się nieskuteczne.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Aktualności

Mega Incineroar: zmiana zasad gry czy porażka w rywalizacji?
2024-04-13

Mega Incineroar: zmiana zasad gry czy porażka w rywalizacji?

Wiadomości