Wiadomości

February 12, 2024

Narodziny Cyphera: uwolnienie niespotykanej mocy w VALORANT

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Kiedy ładowaliśmy się na spawn atakujących Breeze’a, jeden z moich kolegów z drużyny VALORANT miał plan. Ich plan był prosty: jeśli zobaczysz Cyphera, obróć się. I nie do końca się mylili.

Narodziny Cyphera: uwolnienie niespotykanej mocy w VALORANT

Poprzedni stan Cyphera

Przed aktualizacją 7.09 Cypher nie był popularnym wyborem w VALORANT. Gracze woleliby stawić czoła Cypherowi, a nie Killjoyowi lub Chamberowi w drużynie wroga. Jego konfiguracje można łatwo przełamać za pomocą psa Skye lub klona Yoru. Dodatkowo jego superumiejętność była rozczarowująca, ponieważ ujawniała wrogów tylko raz.

Buffy

Jednak aktualizacja 7.09 zmieniła wszystko. Cypher otrzymał wzmocnienia swojej superumiejętności w poprzednich aktualizacjach, ale ta konkretna łatka nadała mu nową osobowość i niesamowitą moc. Stał się niezbędnym wyborem na większości map w obecnej rotacji.

Zmiany w pułapkach

Łatka utrudniła wrogom wykrywanie i niszczenie pułapek Cyphera. Zwiadowcy i klony nie mogą już niszczyć pułapek, a pola trafień Przecieracza Szlaków Skye i Prowlerów Pustki zostały zmienione, aby jeszcze bardziej utrudnić ich wykrycie. Aby rozbić pułapki, musisz teraz użyć narzędzia zadającego obrażenia lub strzelić w ich źródło.

Przeciwdziałanie

Jedyną uczciwą kontracją Cyphera jest obecnie ZERO/punkt KAY/O, ale nawet tego można uniknąć lub złamać. Złamanie pułapki po jej uruchomieniu jest niezwykle trudne i często kończy się śmiercią.

Najsilniejsze wzmocnienie agenta

Pułapki Cyphera ogłuszają teraz szybciej i na dłuższy czas, co sprawia, że ​​wróg musi szybko zareagować. Jeśli pułapka nie zostanie uszkodzona lub jeśli gracz zginie po ogłuszeniu, pułapka ponownie się zbroi. To prawdopodobnie najsilniejsze wzmocnienie agenta w VALORANT.

Mocne strony Cyphera

Mając Cyphera w swoim zespole, możesz z łatwością blokować miejsca w obronie, zarządzać flankami bez martwienia się o zasięg i dostarczać swojemu zespołowi cenne informacje wywiadowcze. Jego współczynnik wybierania wzrósł po wydaniu łatki, umieszczając go wśród pięciu najlepszych agentów.

Rola Cyphera

Wprawny Cypher może zmienić szanse w pozornie niemożliwym do wygrania meczu w obronie. Podczas ataku może się czaić i dostarczać kluczowych informacji w sposób, jakiego nie potrafi żaden inny strażnik. Jednak nie wszyscy gracze Cypher są wykwalifikowani i potrafią się przystosować. Niektórzy nie chcą kontrolować flanki lub uczą się na swoich błędach.

Wniosek

Chociaż istnieją sposoby na ominięcie zdolności Cyphera, dobry gracz Cypher będzie dokładnie wiedział, gdzie są jego wrogowie i do czego są zdolni.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Aktualności

Mega Incineroar: zmiana zasad gry czy porażka w rywalizacji?
2024-04-13

Mega Incineroar: zmiana zasad gry czy porażka w rywalizacji?

Wiadomości