Wiadomości

February 14, 2024

Nadchodzące zmiany w Smolder w aktualizacji 14.4: równowaga i przyjemność czekają

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter

Wstęp

Smolder, bohater wprowadzony w aktualizacji 14.2, zyskał ogromną popularność. Jednak jego współczynnik wygranych jest obecnie niezadowalający. W odpowiedzi Riot Games wprowadza kilka zmian poprawiających jakość życia Smolder w aktualizacji 14.4.

Nadchodzące zmiany w Smolder w aktualizacji 14.4: równowaga i przyjemność czekają

Podgląd łatki 14.4

14 lutego Matt „Phroxzon” Leung-Harrison, główny projektant rozgrywki w League of Legends, przedstawił zapowiedź nadchodzących zmian w Smolder. Łatka będzie zawierać osłabienia umiejętności W Smoldera we wczesnej fazie gry oraz poprawki jego umiejętności Q. Dodatkowo superumiejętność Smoldera otrzyma wzmocnienie, co spowoduje ogólnie zrównoważoną łatkę dla bohatera.

Zmiany w zdolnościach Smoldera

Oddech Super Spalacza (Q)

Zdolność Q Smoldera, która jest jego głównym źródłem obrażeń w trakcie gry, ulegnie modyfikacjom. Przy 125 ładunkach umiejętność wyśle ​​mniej kul ognia, ale zadają one większe obrażenia. Co więcej, jeśli cel umrze, gdy pocisk jest jeszcze w locie, Smolder otrzyma ładunek.

Achoo! (W)

Umiejętność W, Achooo!, ulegną najbardziej znaczącym zmianom. Jego czas odnowienia będzie dłuższy na wczesnych poziomach, ale krótszy na maksymalnym poziomie. Podobnie, jego obrażenia zostaną zmniejszone we wczesnej fazie gry, ale zwiększone w późnej fazie gry.

Ostateczna zdolność

Ostateczna umiejętność Smoldera zostanie teraz rzucona, nawet jeśli bohater umrze w czasie rzucania. Ta zmiana zapewnia znaczne wzmocnienie, szczególnie w scenariuszach z udziałem magów i zabójców.

Aktualny współczynnik wygranych

Według U.GG na chwilę obecną Smolder nie radzi sobie dobrze jako AD Carry, a współczynnik wygranych na różnych poziomach wynosi poniżej 50 procent. Jednak wersja AP Spear of Shojin osiągnęła współczynnik wygranych powyżej 60 procent. Riot Games uważnie monitoruje wyniki Smoldera i może wprowadzić dalsze poprawki.

Wniosek

Premiera aktualizacji 14.4 do League of Legends zaplanowana jest na czwartek, 22 lutego. Wraz z nadchodzącymi zmianami w umiejętnościach Smoldera gracze mogą spodziewać się bardziej zrównoważonej i przyjemniejszej rozgrywki.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
O

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends
2024-06-04

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends

Wiadomości