Nadchodzące wydarzenia CS: GO

Wiadomości

2022-07-07

Miliony fanów codziennie śledzą e-sporty na całym świecie. Field Level Media publikuje serię przeglądów, aby pokazać fanom najpopularniejsze tytuły, zespoły i osobowości. Gry obejmują różne formaty, rodzaje zawodów i harmonogramy.

Nadchodzące wydarzenia CS: GO

Counter-Strike: Global Offensive, czyli po prostu CS: GO, to strzelanka FPS dla wielu graczy, wydana przez dostawcę oprogramowania Valve. Została wydana w 2012 roku jako czwarta edycja serii gier Counter-Strike. Valve udostępniło grę free-to-play od grudnia 2018 r. Każdy tryb gry, w który gra się online, obsługuje dobieranie graczy. W ten sposób stosuje Anti-Cheat dostawcy oprogramowania, aby udaremnić oszustwa i gry graczy o porównywalnym poziomie umiejętności.

Nadchodzące wydarzenia Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO)

zaplanowano kilka turniejów na ten rok. W tych najlepszych turniejach biorą udział najlepsi gracze i drużyny na świecie. Niektóre wydarzenia zostały potwierdzone, a miejsca i daty już ustalone.

Występują również na najlepszych stronach z zakładami e-sportowymi. W miarę rozwoju zakładów na e-sporty online wiele firm bukmacherskich włącza wydarzenia CS: GO na swoich rynkach bukmacherskich. Pojawiają się również strony oferujące wskazówki dotyczące zakładów na e-sport.

PGL Major Antwerpia 2022

ten Major PGL Antwerpia, pierwszy Major CS:GO 2022, miał miejsce między 9 a 22 maja. Wydarzenie to po raz pierwszy CS:GO Major odbyło się w Belgii. Dwadzieścia cztery drużyny z całego świata walczyły o pulę nagród w wysokości 1 miliona dolarów i tytuł głównych mistrzów.

Tor CS:GO jest pełen wysokiej jakości zawodów, ale główne kierunki nadal się wyróżniają. PGL, ta sama firma, która zorganizowała Sztokholm Major w 2021 roku, poprowadzi 17. edycję wydarzenia sponsorowanego przez Valve.

System szwajcarski będzie używany w amerykańskich i europejskich turniejach RMR, z drużynami dobieranymi w pary zgodnie z ich rekordem turniejowym. Ten europejski RMR został podzielony na dwa wydarzenia, A i B. Podział ten wynika z obecności wielu drużyn i znaczenia głównych miejsc na linii.

Mecze progresywne i eliminacyjne będą rozgrywkami do trzech zwycięstw, a pozostałe mecze będą rozgrywane na jednej mapie. Jeśli drużyna przegra trzy mecze z rzędu, zostaje automatycznie wyeliminowana.
Challengers, Legends i Champions to trzy etapy Major PGL Antwerp. Pierwsze dwa odbędą się za zamkniętymi drzwiami w studiu, a trzeci przed publicznością w Antwerp Sportpaleis, która może pomieścić 18 000 osób.

IEM Intel Extreme Masters XVII

Ta edycja odbędzie się między 30 maja a 5 czerwca, z nagrodą w wysokości 250 000 $. Wydarzenie to cykl globalnych zawodów e-sportowych, które odbywają się w krajach na całym świecie. Od 2022 r. te mistrzostwa e-sportowe są certyfikowanymi zawodami sponsorowanymi przez firmę Intel. Turtle Entertainment to firma, która jest właścicielem ligi. Od 2022 roku liga istnieje od 16 sezonów. Finały sezonu odbędą się w Katowicach. W wielu miastach na całym świecie odbywają się imprezy w połowie sezonu, w tym w Chicago, Szanghaju i Sydney.

BLAST Premier BLAST Premier: wiosenne finały 2022

BLAST Premier Spring to jeden z dwóch sezonowych konkursów CS:GO ekosystemu BLAST. Z łączną pulą nagród w wysokości 2 475 000 $, cały obwód zyskuje większą nagrodę pieniężną. Formuła imprezy jest bardzo podobna do tej z poprzedniego roku. Festiwal odbędzie się w dniach 15-19 czerwca.

Niektóre etapy wydarzenia BLAST Premier odbędą się w tym roku online. Na tym etapie konkursu jest podział regionalny. Wydarzenie jest jednym z najważniejszych turniejów CS:GO. Drużyny rywalizują o nagrody pieniężne i miejsce w światowych finałach dla zwycięzcy. Na wszystkich imprezach BLAST najlepsze zespoły otrzymują również punkty do Tabeli Liderów BLAST.

IEM Intel Extreme Masters XVII

W dniach 5-17 lipca 2011 r. IEM Intel Extreme Masters XVII odbędzie się w Kolonii w Niemczech. Pula nagród tej edycji wyniesie 1 000 000 $. W formacie odbędą się dwie grupy z podwójną eliminacją. Do fazy pucharowej przechodzą trzy najlepsze składy, po ośmiu uczestników w każdej grupie. Zwycięzcy fazy grupowej awansują do półfinałów. Jako pierwsze rozstawienia, wicemistrzowie z fazy grupowej przechodzą do ćwierćfinałów. Wreszcie do ćwierćfinałów przechodzą także drużyny, które zajęły trzecie miejsce w fazie grupowej.

Inne okazje

Jeszcze w tym roku odbędzie się kilka konkursów. Lokalizacje tego wydarzenia nie zostały jednak jeszcze ustalone. Między 19 a 28 sierpnia odbędzie się BLAST Premier: Fall Groups 2022. Zwycięzca turnieju otrzyma 177 498 $ nagrody pieniężnej.

ten ESL Pro League to konkurs, który odbywa się co roku. Sezon 16 ESL Pro League potrwa od 31 sierpnia do 2 października. Zwycięzca otrzyma nagrodę w wysokości 835 000 $. Miejsce tego wydarzenia nie zostało jednak jeszcze ustalone. Między 23 a 27 listopada odbędą się finały BLAST Premier: Fall 2022. W tym turnieju pula nagród wyniesie 425 000 $. BLAST Premier: Światowy Finał 2022 odbędzie się w grudniu. Zwycięzca otrzyma milion dolarów na turniej, który odbędzie się między 14 lipca a 18 sierpnia.

Aktualności

Podstawy zakładów na e-sporty
2022-12-01

Podstawy zakładów na e-sporty

Wiadomości