Wiadomości

November 15, 2023

Markoon dołącza do Infinite Reality: aktualizacja składu LEC 2024

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Wstęp

Gracz w dżunglę Markoon znalazł nowy dom na sezon LEC 2024. Dołączy do nowego zespołu LoL, Infinite Reality i uzupełni ich skład.

Markoon dołącza do Infinite Reality: aktualizacja składu LEC 2024

Odejście Markoona z SK Gaming

Po roku spędzonym w SK Gaming Markoon opuści zespół, aby rozpocząć nową przygodę w LoL-u. Pomimo osiągnięcia przyzwoitych wyników, w tym czwartego miejsca w zimowym splicie LEC 2023, Markoon musiał znaleźć nowy zespół ze względu na pojawienie się w składzie SK debiutanta dżunglera Ismy.

Lista Infinite Reality

Infinite Reality, wcześniej znana jako KOI, zdecydowała się zakończyć współpracę i nie będzie już działać pod tabliczką znamionową KOI. Chociaż nie jest jasne, czy zespół przyjmie markę Rogue, czy wybierze inną nazwę, zespół dokonuje ciągłych zmian w swoim składzie. Oprócz Markoon Infinite Reality osiągnęło również ustne porozumienie z początkującym graczem wspierającym Zoelysem, który zastąpi Advienne na dolnej linii. Dodatkowo Larssen pozostanie w organizacji pomimo utraty KOI jako partnera.

Sfinalizowany skład

Wraz z dodaniem Markoon, Zoelys oraz istniejących kontraktów Szygendy i Comp, Infinite Reality sfinalizowało swój skład na sezon LEC 2024:

  • U góry: Szygenda*
  • Dżungla: Markoon
  • Środek: Larssen
  • ADC: komp*
  • Wsparcie: Zoelys

*Uwaga: Szygenda i Comp nadal mają umowę z organizacją.

Pozostali niepotwierdzeni Junglerzy

W tej chwili jedynymi dwiema organizacjami posiadającymi niepotwierdzonych dżunglerów na sezon LEC 2024 są Team BDS i FNC. Kontrakt BDS Sheo wygaśnie w tym roku, a Razorkowi pozostał jeszcze rok kontraktu.

Wniosek

Aby być na bieżąco z najnowszymi posunięciami i plotkami na temat wolnej agencji LEC i zmian w składzie, koniecznie sprawdź naszą dedykowaną stronę.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

Niepewna przyszłość LCS: pielęgnowanie rodzimych talentów a zależność od importu
2024-05-14

Niepewna przyszłość LCS: pielęgnowanie rodzimych talentów a zależność od importu

Wiadomości