Wiadomości

February 13, 2024

Kluczowa decyzja: naucz się lub powstrzymaj się od niewybaczalnej klątwy w Dziedzictwie Hogwartu

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter

Wstęp

Jedną z najpilniejszych decyzji, przed którymi staniesz w Dziedzictwie Hogwartu, jest to, czy powinieneś nauczyć się Klątwy Niewybaczalnej, Crucio. Podczas serii zadań „W cieniu nauki” musisz zdecydować, czy chcesz nauczyć się Crucio i rzucić go na Sebastiana, swojego przyjaciela, czy też powstrzymać się od nauczenia się zaklęcia i wzięcia na siebie klątwy.

Kluczowa decyzja: naucz się lub powstrzymaj się od niewybaczalnej klątwy w Dziedzictwie Hogwartu

Decyzja

Pod koniec układanki Salazara Slytherina gracze zostaną zamknięci w pokoju z Ominisem Gauntem i Sebastianem Sallowem. Trio szybko odkrywa, że ​​jedynym sposobem na ucieczkę z pokoju jest rzucenie na siebie Crucio, Klątwy Niewybaczalnej. Ponieważ Ominis nie chce ani rzucić, ani przyjąć klątwy, decyzja należy do ciebie.

Opcje okna dialogowego

Zostaną wyświetlone trzy opcje dialogowe o różnych konsekwencjach:

  1. 'Bardzo dobrze. Nie chcę uczyć się klątwy: Wybierając tę ​​opcję, gracze pozwolą Sebastianowi rzucić na siebie klątwę i nie nauczą się Crucio. Spowoduje to, że zdrowie gracza zostanie zredukowane do najniższego możliwego poziomu.
  2. „Chcę nauczyć się Klątwy Cruciatus, ale musisz rzucić ją na mnie”: Wybierając tę ​​opcję, Sebastian rzuci Crucio na gracza, umożliwiając mu samodzielne nauczenie się Klątwy Niewybaczalnej.
  3. „Naucz mnie klątwy Cruciatus, a rzucę ją na ciebie”: Wybierając tę ​​opcję, gracz nauczy się Crucio i jednocześnie użyje klątwy na Sebastianie.

Wniosek

Rzucenie Crucio na Sebastiana lub na siebie nie ma wpływu na fabułę gry. To zależy wyłącznie od Ciebie i od tego, jak chcesz, aby wyglądała Twoja historia i postać. Rozważ konsekwencje i podejmij decyzję mądrze.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
O

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends
2024-06-04

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends

Wiadomości