Wiadomości

February 13, 2024

Jeździj na nieumarłych stalhorsach i wykonuj zadania w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Wstęp

W The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom gracze mają okazję dosiąść kościstych, nieumarłych koni zwanych Stalhorsami. Chociaż nie jest tak szybki i konfigurowalny jak zwykłe konie, znalezienie i jazda na Stalhorse może być świetną zabawą w grze.

Jeździj na nieumarłych stalhorsach i wykonuj zadania w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Znalezienie Stalhorsów

Aby znaleźć Stalhorse, gracze muszą udać się do Ruin Parku Sanidin pod współrzędnymi -1645, -0684, 0136. Te szkieletowe stworzenia pojawiają się tylko w nocy, więc jeśli nadal jest dzień, gracze mogą rozpalić ognisko, upuszczając drewno i krzemień na o ziemię i uderzanie metalową bronią, aby szybko zabić czas.

Złapanie Stalhorse'a

Kiedy wzejdzie księżyc, Stalhorsy pojawią się w pobliżu zachodniej strony ruin. Gracze mogą zakraść się do jednego z nich lub zlecieć na paralotnię. W przeciwieństwie do zwykłych koni, Stalhorsy nie wymagają uspokajania przed jazdą.

Rejestracja Stalhorsów

Niestety, gracze nie mogą rejestrować Stalhorsów w stabilnym systemie. Zbliżając się do stajni, stajenny zareaguje strachem i nie ma możliwości zarejestrowania Stalhorse'a.

Prośba Straży Konnej

Jednakże Stalhorsy nadal mają zastosowanie. Stajniarz o imieniu Toffa ze stajni Outskirts, zlokalizowanej pod współrzędnymi -1445, -1251, 0034, jest zainteresowany obejrzeniem z bliska szkieletowego konia. Gracze mogą przyprowadzić Stalhorse do Toffy, aby rozpocząć zadanie „Prośba Straży Konnej”. Dojeżdżając Stalhorsem do stajni i zbliżając się do Toffy, gracze wywołają okno dialogowe i otrzymają nagrodę w wysokości 50 rupii oraz punkt kucyka.

Wniosek

Chociaż Stalhorsów nie można trzymać ani rejestrować jak zwykłych koni, zapewniają one wyjątkowe i satysfakcjonujące wrażenia w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Gracze mogą znaleźć i dosiąść tych nieumarłych stworzeń, a nawet ukończyć misję, aby otrzymać specjalną nagrodę. Zatem już dziś usiądź siodło i wyrusz na przygodę z Stalhorsem!

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Aktualności

Raging Bolt: Nowy król Pokémon VGC Metagame
2024-04-10

Raging Bolt: Nowy król Pokémon VGC Metagame

Wiadomości