Wiadomości

February 14, 2024

Jak zresetować i uruchomić ponownie w Infinite Craft: czyszczenie i resetowanie planszy

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Wstęp

Infinite Craft to gra przeglądarkowa stworzona przez studio Neal.Fun, która pozwala graczom tworzyć ciekawe kombinacje przy użyciu losowych elementów lub obiektów. Czasami jednak gracze mogą zostać zasypani bezużytecznymi przedmiotami i w takich przypadkach konieczne staje się zresetowanie planszy. W tym artykule dowiesz się, jak zresetować i ponownie uruchomić Infinite Craft.

Jak zresetować i uruchomić ponownie w Infinite Craft: czyszczenie i resetowanie planszy

Oczyszczanie planszy

Jednym ze sposobów zresetowania planszy jest jej wyczyszczenie. Aby to zrobić, wystarczy kliknąć ikonę pędzla znajdującą się w prawym dolnym rogu piaskownicy. Należy pamiętać, że przed oczyszczeniem planszy nie pojawia się ostrzeżenie, dlatego należy zachować ostrożność, ponieważ wszystkie połączone obiekty znikną. Jednakże wszelkie istniejące przepisy na pasku bocznym zostaną zapisane.

Resetowanie tablicy

Inną możliwością zresetowania planszy jest użycie przycisku Reset. Przycisk ten znajduje się w lewym dolnym rogu piaskownicy. Po kliknięciu przycisku Resetuj u góry przeglądarki pojawi się monit z ostrzeżeniem, że zaraz zaczniesz od nowa. Jeśli będziesz kontynuować, zostaniesz zresetowany do początku tylko z podstawowymi elementami: Wodą, Ogniem, Wiatrem i Ziemią.

Wniosek

Teraz, gdy wiesz, jak zresetować i ponownie uruchomić grę Infinite Craft, możesz śmiało eksplorować ogromną bazę kombinacji gry. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się odkryć nowe przepisy, czy po prostu cieszyć się przypadkowością łączenia obiektów, Infinite Craft oferuje nieograniczone możliwości. Więc śmiało, w razie potrzeby zresetuj planszę i baw się dobrze!

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Aktualności

Raging Bolt: Nowy król Pokémon VGC Metagame
2024-04-10

Raging Bolt: Nowy król Pokémon VGC Metagame

Wiadomości