Wiadomości

February 13, 2024

Jak znaleźć hełm z ery Sengoku w Persona 3 Przeładuj i zdobądź cenną nagrodę

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Wstęp

Jeśli uważałeś na lekcjach Persona 3 Reload, znalezienie Hery z ery Sengoku dla Elizabeth jest proste.

Jak znaleźć hełm z ery Sengoku w Persona 3 Przeładuj i zdobądź cenną nagrodę

Znalezienie hełmu z ery Sengoku

Jednak dla tych z nas, którzy spali na zajęciach w ważnych momentach, może nadszedł czas, aby zorganizować przyspieszony kurs na temat tego, co musisz zrobić, a co ważniejsze, gdzie musisz się udać, aby to znaleźć. Hełm z ery Sengoku może czasami sprawiać trudności. Nie dlatego, że jest zbyt trudno znaleźć – całkiem łatwo jest wiedzieć, dokąd się udać, pod warunkiem, że będziesz zwracać uwagę. Wystarczy trochę czasu, aby w końcu dostać się w swoje ręce.

Krok 1: Zaakceptuj prośbę

Po zaakceptowaniu prośby Elizabeth w Persona 3 Reload powinieneś udać się do Gekkoukan High School. Po przybyciu na miejsce po godzinach lekcyjnych należy udać się na pierwsze piętro (1F) i udać się do Biura Wydziału. Znajduje się w najbardziej wysuniętym na zachód skrzydle na pierwszym piętrze szkoły. Tutaj możesz sprawdzić Biuro Wydziału i otrzymać wiadomość dotyczącą prośby Elżbiety.

Krok 2: Odwiedź Biuro Wydziału

Po wejściu do Biura Wydziału powita Cię scenka przerywnikowa z nauczycielem imieniem Pan Ono. Musisz przychodzić codziennie po szkole, aż nauczyciel w końcu przekaże ci ster. Teoretycznie próba zdobycia przedmiotu powinna zająć siedem dni.

Krok 3: Wróć do Elizabeth

Po zdobyciu hełmu ery Sengoku wróć do Elizabeth w Aksamitnym Pokoju. W nagrodę otrzymasz siedem Fragmentów Zmierzchu.

Wniosek

Znalezienie hełmu z ery Sengoku w Persona 3 Reload może zająć trochę czasu, ale wykonując poniższe kroki, będziesz w stanie go zdobyć i otrzymać cenną nagrodę od Elizabeth.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Aktualności

Mega Incineroar: zmiana zasad gry czy porażka w rywalizacji?
2024-04-13

Mega Incineroar: zmiana zasad gry czy porażka w rywalizacji?

Wiadomości