Wiadomości

February 15, 2024

Jak zdobyć izolujący gniod do wytwarzania epickiego sprzętu w WoW Classic

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Wstęp

Izolujący Gniodyn jest cennym materiałem rzemieślniczym w Klasycznym Sezonie Odkryć World of Warcraft. Służy do tworzenia sprzętu o epickiej jakości w obróbce skóry i krawiectwie. W tym przewodniku znajdziesz dwie metody zdobycia Izolującej Gniodyny.

Jak zdobyć izolujący gniod do wytwarzania epickiego sprzętu w WoW Classic

Metoda 1: Zakup w domu aukcyjnym

Jednym ze sposobów zdobycia Izolującego Gniodyny jest zakup go w domu aukcyjnym. Należy jednak pamiętać, że metoda ta może być dość droga, a ceny na krainie Crusader Strike (UE) wahają się w okolicach 40 sztuk złota. Dodatkowo będziesz musiał także zebrać inne rzadkie materiały, takie jak Hyperconductive Arcano-Filament i Słabo świecąca skóra, co może jeszcze bardziej zwiększyć koszt.

Metoda 2: Zrób to sam

Inną opcją jest zdobycie przepisu i samodzielne wytworzenie Izolującego Gniodyny. Przepis można kupić od Ziriego „Klucha” Littlesprocketa, którego można znaleźć w Strefie Czystej w Gnomeregan. Aby do niej dotrzeć, wejdź do Gnomeregan i przejdź na lewą stronę od wejścia. Wejdź do drugiego przejścia i idź schodami prowadzącymi na dół. W dużym pomieszczeniu wypełnionym gnomami znajdziesz Ziri. Porozmawiaj z nią, a sprzeda ci przepis za 15 sztuk złota. Kiedy już zdobędziesz przepis, możesz wytworzyć Izolującą Gniodinę, używając jednej fiolki ołowianej i pięciu skrzynek skażonego roztworu gnoodyny.

Wniosek

Gniodina izolacyjna to kluczowy materiał do tworzenia potężnego sprzętu w Sezonie Odkryć WoW Classic. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się kupić go w domu aukcyjnym, czy sam go wytworzyć, zdobycie Izolującego Gniodyny przybliży Cię do zdobycia najlepszych przedmiotów w slocie. Rozważ dostępne opcje i dokonaj wyboru, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i zasobom.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Aktualności

Mega Incineroar: zmiana zasad gry czy porażka w rywalizacji?
2024-04-13

Mega Incineroar: zmiana zasad gry czy porażka w rywalizacji?

Wiadomości