Wiadomości

February 14, 2024

Jak spędzać czas ze swoim romantycznym partnerem w Cyberpunk 2077

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter

Wstęp

„Naprawdę chcę zostać w twoim domu” to poboczna praca dodana w aktualizacji 2.1 Cyberpunka 2077. Ta praca pozwala graczom swobodnie spędzać czas ze swoimi romantycznymi partnerami w mieszkaniu V. W tym poradniku wyjaśnimy jak rozpocząć i ukończyć to zadanie.

Jak spędzać czas ze swoim romantycznym partnerem w Cyberpunk 2077

Rozpoczęcie zadania

Aby rozpocząć zadanie „Naprawdę chcę zostać w twoim domu”, musisz mieć romans w przynajmniej jednej z opcji romansu w Cyberpunk 2077. Po zaktualizowaniu gry do wersji 2.1 otrzymasz wiadomość tekstową od swojego partnera, w której wyrazi: chęć pozostania w Twoim domu. Nie ma znaczenia, jak zareagujesz na wiadomość. Jeśli posiadasz kilka mieszkań, musisz wybrać, w którym chcesz spędzać czas.

Ukończenie zadania

Po odpowiedzi na wiadomość tekstową śledź zadanie w swoim dzienniku. Zostaniesz poprowadzony do mieszkania, które wybrałeś jako miejsce spotkań. Kiedy przyjedziesz, Twój partner będzie już na Ciebie czekał. Podczas randki możecie wspólnie potańczyć w centrum mieszkania V. Możesz także usiąść na kanapie i przytulić się do swojego partnera, zadawać mu pytania i całować go. Jeśli zdecydujesz się spać, Twój partner będzie brał udział w przerywniku filmowym.

Ponowne rozegranie zadania

Po wyjściu z mieszkania Twój partner napisze do Ciebie SMS-a i opowie, jak cudowny był ten wieczór. Możesz odpowiedzieć na wiadomość tekstową, a następnie zamknąć telefon. Kiedy ponownie otworzysz telefon, pierwsza wiadomość tekstowa zostanie podświetlona, ​​tak jakbyś otrzymał nową wiadomość. Możesz wysłać partnerowi żałosnego SMS-a, a po dwóch dniach będzie wolny na kolejną randkę. Proces ten można powtarzać tyle razy, ile chcesz.

Wniosek

Teraz, gdy wiesz, jak ukończyć zadanie „Naprawdę chcę zostać w twoim domu” w grze Cyberpunk 2077, możesz cieszyć się spędzaniem czasu ze swoim romantycznym partnerem w grze. Powodzenia!

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
O

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends
2024-06-04

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends

Wiadomości