Wiadomości

October 29, 2023

Intensywna bitwa w Wielkich Finałach Dota 2: Team Spirit kontra Gaimin Gladiators

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Po 3 długich weekendach nadszedł wreszcie czas na Międzynarodowe Wielkie Finały Dota 2. To bitwa europejskich tytanów, podczas której poprzedni mistrzowie Team Spirit muszą zmierzyć się z Gaimin Gladiators. Wiele gier na tym poziomie wygrywa się i przegrywa samymi draftami. Będziemy śledzić na żywo każdy draft Wielkiego Finału i formułować nasze prognozy.

Intensywna bitwa w Wielkich Finałach Dota 2: Team Spirit kontra Gaimin Gladiators

Ekscytująca seria Dota

To będzie jedna z najbardziej ekscytujących serii Dota tego roku. Obie drużyny są naprawdę na szczycie swojej formy. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby rozstrzygnęło się w pięciu meczach i trudno powiedzieć, kto wyjdzie na prowadzenie.

Duch zespołowy w TI12

Team Spirit naprawdę zdominował ten turniej i był pierwszą drużyną, która dotarła do Wielkiego Finału The International Dota 2. Nie przegrali ani jednej serii, a przegrali tylko kilka indywidualnych gier. Wiele drużyn naprawdę boi się zmierzyć się z Yatoro i nie bez powodu.

Chociaż uwaga często skupia się na graczach prowadzących Spirita, ich duet wspierający, Mira i Miposhka, jest jednym z najlepszych w grze. Minie dużo czasu, zanim ktokolwiek zapomni o zwycięskiej grze Miposhki, która w tym turnieju gra Enchantress.

Rosną w siłę i chociaż Gaimin Gladiators będzie ich najcięższą walką w historii, jeśli komukolwiek uda się ich pokonać, to będzie to Duch Zespołu.

Gladiatorzy Gaimin to Tytani TI

Gaimin Gladiators to jedna z najbardziej imponujących drużyn w historii Dota. Wygrali wszystkie Major i DreamLeague, a także pokonali Liquid w dolnej drabince. Chociaż fani doceniają ich osiągnięcia, wielu jest zmęczonych oglądaniem ich wygrywających w każdym wielkim finale. Czy uda im się to jeszcze raz?

Przez większą część roku oczy wszystkich zwrócone były na środkowego Quinna, ale wydaje się, że to Dyrachyo jest tym, na którego warto zwrócić uwagę. Niezwykle utalentowany gracz z ogromną pulą bohaterów powinien mieć nawet największe dreszcze.

Gdybyśmy mieli coś przewidzieć, powiedzielibyśmy, że Team Spirit powinien być w stanie wywalczyć zwycięstwo. Nie przegrali Wielkiego Finału, dopóki dotarli tak daleko. Niezależnie od wyniku, te finały z pewnością zapiszą się w historii Dota.

Drafty do międzynarodowych wielkich finałów Dota 2

Mecz 1 – 14:00 PDT / 17:00 EDT / 21:00 GMT / 22:00 CET

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

Niepewna przyszłość LCS: pielęgnowanie rodzimych talentów a zależność od importu
2024-05-14

Niepewna przyszłość LCS: pielęgnowanie rodzimych talentów a zależność od importu

Wiadomości