Wiadomości

November 1, 2023

Honkai: Star Rail sponsoruje chińskie drużyny na TI12 i oferuje nagrody Stellar Jade

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserKatarzyna "Kasia" NowakLocaliser

Honkai: Star Rail, uznana gra RPG w klimacie kosmosu stworzona przez HoYoverse, była sponsorem obu chińskich drużyn na The International 2023 (TI12). W ramach promocji przeprowadzili kampanię oferującą graczom „bezpłatny” Stellar Jade w zależności od miejsca, w jakim zespoły zajęły miejsce w wydarzeniu.

Honkai: Star Rail sponsoruje chińskie drużyny na TI12 i oferuje nagrody Stellar Jade

Nagrody Gwiezdnego Jadeitu

W zależności od kampanii gracze otrzymają od 100 do 1000 Stellar Jade, w zależności od wydajności Azure Ray lub LGD Gaming. Nie określono, czy wartości zostaną zsumowane, jeśli oba zespoły znajdą się w liczbie punktów.

LGD Gaming i Azure Ray zajęły odpowiednio 3. i 5. miejsce, co oznacza, że ​​Honkai: Star Rail będzie musiał wypłacić graczom co najmniej 600, a być może 1100 Stellar Jade.

Szczegóły sponsoringu

Zakres umów obu zespołów z Honkai: Star Rail pozostaje nieujawniony, chociaż branding Honkai: Star Rail był wyraźnie widoczny na koszulkach obu drużyn.

„LGD Gaming i Honkai: Star Rail oficjalnie nawiązały współpracę! Honkai: Star Rail będzie sponsorem dywizji LGD Dota 2, która będzie rywalizować w TI 2023. Niech ta podróż zaprowadzi nas ku gwiazdom!” – czytamy w tłumaczeniu postu LGD.

Dystrybucja nagród

Nagrody będą rozdawane od dzisiaj do 15 listopada o 6:00 i można je otrzymać za pośrednictwem systemu pocztowego w grze.

Honkai: unikalne podejście Star Rail

Warto zauważyć, że gra mobilna taka jak Honkai: Star Rail rzadko sponsoruje drużyny e-sportowe. Gra nie oferuje nawet trybu PvP i jest czysto rywalizacyjną zabawą PvE. Jednakże sponsoring ten jest zgodny z reputacją HoYoverse jako jednego z czołowych twórców gier w Chinach i zapewnia możliwość promowania gry na prestiżowym wydarzeniu e-sportowym. Długoterminowe plany dotyczące sponsoringu e-sportu przez Honkai: Star Rail są nadal niejasne, ale z pewnością umożliwi to zagorzałym fanom Dota 2 kontakt z gatunkiem gier mobilnych.

Nowa współpraca na scenie Dota 2

Wraz z zamknięciem Dota Pro Circuit w nadchodzącym roku turnieje stron trzecich mogą stać się bardziej powszechne w domenie e-sportu Dota 2. Otwiera to możliwości dla takich gier jak Honkai: Star Rail i Genshin Impact, kolejnej gry opracowanej przez HoYoverse, aby nie tylko sponsorować drużyny, ale także całe turnieje Dota 2. Sponsoring ten może wskazywać na coraz większe nakładanie się tytułów gier casual i sektora e-sportu.

Wpływ ten dodatkowo demonstruje entuzjazm dla tych gier mobilnych w społeczności Dota 2. Profesjonalny gracz Wang „Ame” Chunyu pokazał na początku tego roku cosplay postaci Genshin Impact, Childe, a gracz VALORANT nawet zrezygnował z meczu, aby priorytetowo potraktować grę w Honkai: Star Rail.

Aktualności

Zoptymalizuj rozgrywkę w VALORANT za pomocą zabawnych celowników
2023-11-26

Zoptymalizuj rozgrywkę w VALORANT za pomocą zabawnych celowników

Wiadomości