Wiadomości

February 13, 2024

Hodowla Astegona: wskazówki i kombinacje dla rzadkich kumpli z Palworld

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Wstęp

Astegon to jeden z najrzadszych kumpli w późnej fazie gry w całym Palworld. Hodowla Ategona może być wyzwaniem, ale przy odpowiedniej wiedzy możesz mieć go we własnej bazie znacznie wcześniej, niż złapać go na wolności.

Hodowla Astegona: wskazówki i kombinacje dla rzadkich kumpli z Palworld

Zrozumienie hodowli Palworld

Hodowla w Palworld może być skomplikowana. Jeśli oboje rodzice są tego samego gatunku Pal, otrzymasz jedną trzecią tego gatunku. Jednakże krzyżowanie Palsów dwóch różnych gatunków daje losowe, ale stałe potomstwo.

Hodowla Ategona

Aby wyhodować Astegona, nie musisz mieć Astegona w swoim Palboxie. Kluczem jest znać odpowiednią kombinację. Najlepszą kombinacją hodowlaną dla Ategona jest Cryolinx i Helzephyr, które można zdobyć dość w połowie gry.

  • Helzephyr: Ten Pal Ciemnego Żywiołu można znaleźć w pobliżu punktu teleportacji Cinnamoth Forest. Przynieś Palsa typu Dragon oraz kule Mega i Giga, aby skutecznie go złapać.
  • Cryolinx: Poszukaj Cryolinxu w Górach Astralnych na poziomach 29-32. Przygotuj się na zbroję odporną na zimno i palsy typu ogniowego, aby go złapać.

Oto przykładowa ścieżka hodowlana:

Inne kombinacje hodowlane

Chociaż Astegon jest trudnym kumplem do rozmnażania, istnieją inne dostępne kombinacje hodowlane, które mogą dać ci jajo Astegona. Niektóre z tych kombinacji obejmują:

  • Cryolinx i Lyleen
  • Helzefir i Orserk
  • Astegona i Suzaku
  • Relaksaurus i Astegon
  • Pyrin Noct i Shadowbeak

Należy pamiętać, że te kombinacje mogą wymagać stosunkowo rzadkich Kumpelów lub nawet Kolegów o wyższej rzadkości, takich jak Necromus.

Wylęganie jaja Astegona

Jajko, z którego wykluje się Astegon, to Ogromne Smocze Jajo, którego inkubacja zajmuje dużo czasu. Jeśli nie chcesz czekać, upewnij się, że wiesz, jak przyspieszyć inkubację jaj.

Pamiętaj, że dzięki odpowiednim kombinacjom hodowlanym i cierpliwości możesz dodać Astegona do swojej bazy Palworld i cieszyć się jego rzadkością i mocą.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Aktualności

Raging Bolt: Nowy król Pokémon VGC Metagame
2024-04-10

Raging Bolt: Nowy król Pokémon VGC Metagame

Wiadomości