Wiadomości

February 14, 2024

Granie w Last Epoch na platformie Steam: wydajność, obsługa kontrolerów i ograniczenia

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter

Wstęp

Last Epoch to najnowsza gra ARPG, która trafiła na rynek, oferująca graczom ekscytującą podróż w czasie i przemierzanie lochów w śmiercionośnym świecie Eterra. Po wydaniu gry na PC za pośrednictwem Steam wielu graczy zastanawia się, czy w Last Epoch można grać na przenośnym urządzeniu Steam. W tym artykule przyjrzymy się możliwościom i ograniczeniom grania w Last Epoch na platformie Steam.

Granie w Last Epoch na platformie Steam: wydajność, obsługa kontrolerów i ograniczenia

Gra w Last Epoch na platformie Steam

Tak, można grać w Last Epoch na platformie Steam. Last Epoch jest dostępne na PC za pośrednictwem Steam, a gracze, którzy testowali go na Steam Decku, zgłosili, że działa dobrze, chociaż ma kilka wad.

Wydajność

Gracze odkryli, że Last Epoch może osiągnąć 60 FPS na Steam Deck przy użyciu zmniejszonych ustawień graficznych i mniejszej rozdzielczości 1152x768. Gra działa płynnie przy tej liczbie klatek na sekundę, a niektórzy gracze wolą nawet grać w ARPG na platformie Steam.

Jeśli chcesz poświęcić liczbę klatek na sekundę, możesz zwiększyć ustawienia grafiki lub nieznacznie zwiększyć rozdzielczość do 30 lub 45 FPS.

Wsparcie kontrolera

Jedną z głównych wad, na które napotkali gracze, jest brak obsługi kontrolera na platformie Steam. Obecnie gracze nie mogą używać elementów sterujących Steam Deck w żadnym menu, dlatego do nawigacji wymagana jest mysz. Oczekuje się jednak, że w nadchodzącej aktualizacji 1.0 dostępna będzie lepsza obsługa kontrolerów.

Wniosek

Podsumowując, w Last Epoch można grać na platformie Steam, zapewniając graczom możliwość cieszenia się grą w podróży. Chociaż istnieją pewne ograniczenia, takie jak konieczność używania myszy do nawigacji i obecny brak obsługi kontrolera, gra działa dobrze na platformie Steam z ograniczonymi ustawieniami grafiki. Ponieważ programiści stale ulepszają grę, prawdopodobnie te ograniczenia zostaną usunięte w przyszłych aktualizacjach. Jeśli więc jesteś fanem Last Epoch i posiadasz Steam Deck, wypróbuj go i poznaj świat Eterra, gdziekolwiek się udasz!

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
O

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends
2024-06-04

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends

Wiadomości