Wiadomości

October 28, 2023

Gaimin Gladiators triumfuje nad Team Liquid na The International 12

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Mecz pomiędzy Team Liquid i Gaimin Gladiators na The International 12 był bardzo wyczekiwany i oglądany przez wielu. Fani Team Liquid liczyli na historię odkupienia, ale niestety tak nie było.

Gaimin Gladiators triumfuje nad Team Liquid na The International 12

Cierń w boku Liquida

Gaimin Gladiators niezmiennie przez cały rok udowadniali, że są groźnym przeciwnikiem dla Team Liquid. Ten mecz nie był wyjątkiem, ponieważ GG po raz kolejny pokazało swoją dominację. Zwycięstwo nad Liquid niewątpliwie wzmocni ich motywację na nadchodzący sezon.

Najważniejsze momenty gry

W pierwszej grze Team Liquid pokazał swoje umiejętności i odporność. Pomimo początkowych zaległości w zabójstwach, Micke's Luna pozostała siłą, z którą należy się liczyć, zapewniając czołową farmę przez całą grę. Kluczowa walka w boksie Dire Rosh przechyliła szalę zwycięstwa na korzyść Liquid, prowadząc ich do zwycięstwa w pierwszym meczu.

Jednak Gaimin Gladiators odbili się w drugiej grze. Wybór Samotnego Druida Ace'a w połączeniu z Harpunem i Promieniowaniem na niedźwiedziu okazał się zbyt trudny dla Liquida. To pokazało, dlaczego Gaimin Gladiators zasłużyli na wysokie miejsca w TI 12.

Trzecia gra była desperacką sytuacją dla Liquid, gdy Centaur Zaia walczył z Tkaczem Dyrachyo. Już po 20 minutach było już jasne, że mecz jest zdecydowanie na korzyść Gaimin Gladiators.

Patrząc w przyszłość

Chociaż koniec roku był rozczarowujący dla Team Liquid, nie jest to zły zespół. Chociaż możliwa jest zmiana składu, ważne jest, aby docenić ich konsekwentną grę przez cały sezon. Zagrali wyjątkowo dobrze, ale brakowało im tylko najlepszych. Wraz ze zbliżaniem się kolejnego sezonu Liquid będzie miał okazję zresetować się i wrócić silniejszy.

Być może to koniec podróży Team Liquid na The International 12, ale z pewnością nie jest to koniec ich obecności na scenie Dota 2. Fani mogą spodziewać się w przyszłości kolejnych występów tego utalentowanego zespołu.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

Niepewna przyszłość LCS: pielęgnowanie rodzimych talentów a zależność od importu
2024-05-14

Niepewna przyszłość LCS: pielęgnowanie rodzimych talentów a zależność od importu

Wiadomości