Wiadomości

February 12, 2024

Emotka „Reaper’s Showtime” w Fortnite: hołd dla hotelu Hazbin

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Wstęp

Co jakiś czas nowa emotka Fortnite przejmuje kontrolę nad grą. Właśnie tym jest „Reaper’s Showtime”. Emotka taneczna za 300 V-dolców pojawiła się w sklepie Fortnite 11 lutego i wszyscy, którzy grali w grę i widzieli ją w sklepie, szukali więcej informacji. Program Reaper's Showtime pojawiał się w ciągu kilku godzin po premierze, ale co to właściwie jest i o co w tym wszystkim chodzi?

Emotka „Reaper’s Showtime” w Fortnite: hołd dla hotelu Hazbin

Pochodzenie emotki

Emotka Reaper's Showtime w Fortnite to hołd dla serialu animowanego Prime Video Hazbin Hotel i postaci o imieniu Alastor, znanej również jako „Radio Demon”. Premiera odcinka pilotażowego hotelu Hazbin miała miejsce w 2019 r., a pełny sezon zadebiutował w styczniu 2024 r. Piosenka pojawiająca się w emotce to stworzona przez fanów piosenka „Insane” autorstwa Black Gryph0n i Baasika, która została zatwierdzona przez twórcę programu .

Opis Hotelu Hazbin

„Hotel Hazbin to historia Charliego, księżniczki piekła, która realizuje swój pozornie niemożliwy do osiągnięcia cel, jakim jest rehabilitacja demonów, aby pokojowo zmniejszyć przeludnienie w swoim królestwie” – czytamy w opisie serialu na Fandom Wiki. Serial właśnie zakończył swój pierwszy sezon finałem 2 lutego 2024 r., a drugi sezon został już potwierdzony. Program zyskał popularność od czasu premiery pierwszego sezonu, a wszystkie osiem odcinków można teraz oglądać w serwisie Prime Video.

Wniosek

Emotka „Reaper's Showtime” w Fortnite jest hołdem złożonym serialowi animowanemu Hazbin Hotel i jego postaci Alastorowi. Emotka, dostępna za 300 V-dolców, zawiera stworzoną przez fanów piosenkę „Insane” autorstwa Black Gryph0n i Baasika. Hotel Hazbin opowiada historię Charlie, księżniczki piekła, i jej celu, jakim jest rehabilitacja demonów. Niedawno zakończył się pierwszy sezon serialu, a drugi został potwierdzony. Fani serialu mogą cieszyć się emotką i piosenką, czekając na kolejne odcinki. Oglądaj wszystkie osiem odcinków hotelu Hazbin w Prime Video.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Aktualności

Mega Incineroar: zmiana zasad gry czy porażka w rywalizacji?
2024-04-13

Mega Incineroar: zmiana zasad gry czy porażka w rywalizacji?

Wiadomości