Wiadomości

February 14, 2024

Eksploruj rozległy świat Embervale w grze Enshrouded: A Survival RPG

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter

Wstęp

Enshrouded to survivalowa gra RPG, która oferuje graczom możliwość eksploracji rozległego, otwartego świata Embervale. Dzięki szerokiej gamie zajęć, takich jak tworzenie, walka, budowanie i plądrowanie, Enshrouded zapewnia graczom ogromną swobodę kształtowania własnych wrażeń z gry.

Eksploruj rozległy świat Embervale w grze Enshrouded: A Survival RPG

Platformy

Jeśli interesuje Cię gra w Enshrouded, ważne jest, aby wiedzieć, na jakich platformach jest ona dostępna. Obecnie Enshrouded znajduje się we wczesnym dostępie na PC, a w przyszłości planowana jest premiera na PlayStation i Xbox. Chociaż dokładne daty premiery na tych platformach nie są znane, oczekuje się, że zbiegnie się to z odejściem gry od wczesnego dostępu, które ma nastąpić na przełomie 2024 i 2025 roku.

Gracze konsolowi będą musieli uzbroić się w cierpliwość, ponieważ potwierdzono, że Enshrouded ukaże się dopiero na PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Chociaż istnieje możliwość dodatkowych wydań konsolowych, jest to mało prawdopodobne. Dlatego jeśli chcesz doświadczyć cudów Embervale, najlepiej będzie zagrać na PC, PS5 lub Xbox Series X|S.

Wczesny dostęp i przyszłe aktualizacje

Koniec okresu wczesnego dostępu do Enshrouded nie ma oficjalnej daty, ale szacuje się, że będzie to około grudnia 2024 r. lub stycznia 2025 r. Zespół programistów zakłada okres około jednego roku, ale nie jest to gwarantowane. W międzyczasie zespół Enshrouded aktywnie pracuje nad planem działania, dostarczając regularne aktualizacje i słuchając opinii graczy, aby ulepszyć funkcje gry i wdrożyć niezbędne zmiany.

Wniosek

Jeśli lubisz dreszczyk emocji związany z tworzeniem budynków i baz, poszukiwaniem potężnych łupów, walką z potężnymi wrogami i tworzeniem najlepszego zestawu klas, Enshrouded jest grą dla Ciebie. Jeśli jednak z niecierpliwością wyczekujecie premiery na konsole, będziecie musieli uzbroić się w cierpliwość, gdyż twórcy nie ogłosili jeszcze konkretnej daty. Czekajcie na przyszłe aktualizacje i więcej informacji na temat konsolowej wersji Enshrouded.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
O

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends
2024-06-04

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends

Wiadomości