Wiadomości

February 13, 2024

Dostosuj swój piracki styl w Skull and Bones: zmień ubranie i odblokuj więcej opcji

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Wstęp

Skull and Bones to gra oferująca wiele opcji dostosowywania, pozwalająca graczom ubierać się jak najlepszy pirat, który żegluje po morzach. Jeśli chcesz zmienić ubranie w Skull and Bones, oto wszystko, co musisz wiedzieć.

Dostosuj swój piracki styl w Skull and Bones: zmień ubranie i odblokuj więcej opcji

Gdzie zmienić ubranie

Aby przebrać się w Skull and Bones, musisz odwiedzić Vanity Atelier. Pierwszą pracownię Vanity Atelier można znaleźć w Saint Anne. Jeśli jeszcze nie dotarłeś do tego miejsca, kontynuuj samouczek, aż dotrzesz do tego punktu. Pracownię Vanity Atelier możesz zidentyfikować na swojej mapie, szukając ikony lustra. Będąc w środku, wejdź w interakcję z NPC, aby uzyskać dostęp do opcji zmiany wyglądu lub ubrania.

Odblokowanie większej liczby opcji odzieży

Na początku gry możesz nie mieć zbyt wielu ubrań do wyboru. Jeśli jednak kupiłeś Edycję Premium za bonusy w przedsprzedaży, możesz szybko przekształcić się z niechlujnego rozbitka w groźnego pirata. Dodatkowo możesz zdobywać inne elementy garderoby, zwiększając swój poziom niesławy, wykonując misje i kupując przedmioty w sklepie.

Zmiana stylu

Jeśli w przyszłości zechcesz ponownie zmienić swój styl, po prostu wróć do Vanity Atelier. Nie zawsze będziesz musiał odwiedzać Świętą Annę, aby wprowadzić te zmiany, ponieważ Pracownie Próżności można znaleźć w różnych miejscach na całym świecie i zawsze można je rozpoznać po ikonie lustra.

Wniosek

Zmiana ubrania w Skull and Bones to przyjemny i łatwy sposób na dostosowanie swojej postaci pirata. Odwiedź Vanity Atelier, odblokuj więcej opcji ubioru i zmieniaj swój styl, kiedy tylko chcesz. Obudź w sobie wewnętrznego pirata i wypłyń w wielkim stylu!

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Aktualności

Mega Incineroar: zmiana zasad gry czy porażka w rywalizacji?
2024-04-13

Mega Incineroar: zmiana zasad gry czy porażka w rywalizacji?

Wiadomości