Wiadomości

February 13, 2024

Dominujący TAQ Evolvere: potężny LKM w drugim sezonie Warzone

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Wstęp

TAQ Evolvere, LKM wprowadzony w sezonie pierwszym Reloaded, usiłował znaleźć swoje miejsce w Warzone. Jednak ostatnie wzmocnienia sprawiły, że w końcu warto rozważyć tę broń.

Dominujący TAQ Evolvere: potężny LKM w drugim sezonie Warzone

Poprawiona wydajność

Raven Software dokonało znaczących ulepszeń w TAQ Evolvere w sezonie drugim. Zwiększyli maksymalne i minimalne obrażenia oraz dodali nowe, bliskie i średnie wartości obrażeń i zasięgu. Zmiany te miały na celu zapewnienie, że broń pozostanie skuteczna w strzelaninach na dłuższy dystans. Pomimo tych wysiłków status LKM-u nie poprawił się znacząco.

Potężne wzmocnienia

Aby rozwiązać ten problem, 13 lutego twórcy wydali niewielką aktualizację, która zawierała potężne wzmocnienia dla TAQ Evolvere. Zwiększono prędkość ruchu broni z 4,4 metra na sekundę do 5,1, a szybkostrzelność zmniejszono do 500 obr./min. Chociaż osłabienie szybkostrzelności może wydawać się wadą, zostało ono zrekompensowane przez wzmocnienie Magazynu 556 Pasów. Magazynek ten ma teraz zwiększoną prędkość, czas celowania, korzyści związane z szybkością poruszania się i szybkostrzelnością przy 857 obr./min.

Dominujące starcia

Nawet bez magazynu 556 Belts, TAQ Evolvere jest siłą, z którą należy się liczyć. Według danych TrueGameData ten LKM doskonale radzi sobie w starciach na dystansie krótszym niż 50 metrów i ma imponujący czas do zabicia z odległości 49 metrów wynoszący 679 ms. Dla porównania, inne czołowe bronie metagame, takie jak Holger 26 i RAM-7, mają wolniejszy czas do zabicia w tym zakresie.

Odrzut i ładowanie

Odrzut nie stanowi problemu w TAQ Evolvere, co jeszcze bardziej ułatwia budowanie wyposażenia. Zalecane wyposażenie TAQ Evolvere w drugim sezonie Warzone obejmuje tłumik Spitfire VT-7, optykę Corio Eagleseye 2,5x, chwyt pionowy Kimura RYN-03, amunicję High Grain 7,62x51 mm i kolbę SA Kilonova. To wyposażenie skupia się na zwiększeniu prędkości pocisku i zasięgu obrażeń, jednocześnie zmniejszając wizualny odrzut.

Wniosek

Dzięki ostatnim wzmocnieniom i dominującej wydajności w starciach na bliskim i średnim dystansie, TAQ Evolvere staje się popularnym wyborem wśród graczy Warzone. Jeśli szukasz potężnego LKM-u na sezon drugi, wypróbuj TAQ Evolvere!

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Aktualności

Mega Incineroar: zmiana zasad gry czy porażka w rywalizacji?
2024-04-13

Mega Incineroar: zmiana zasad gry czy porażka w rywalizacji?

Wiadomości