Wiadomości

November 7, 2023

Dołącz do rajdu ponownego uruchomienia Fortnite i zdobądź darmowe przedmioty kosmetyczne!

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserKatarzyna "Kasia" NowakLocaliser

Rajd ponownego uruchomienia Fortnite powraca z kolejną rundą! To okazjonalne wydarzenie organizowane przez firmę Epic ma na celu przywrócenie do gry graczy, którzy wygasli. Współpracując z nowym lub powracającym graczem, możesz zdobyć darmowe przedmioty kosmetyczne i cieszyć się specjalnymi nagrodami podczas sezonu Fortnite OG.

Dołącz do rajdu ponownego uruchomienia Fortnite i zdobądź darmowe przedmioty kosmetyczne!

Wyzwania dotyczące ponownego uruchamiania

Reboot Rally to zestaw wyzwań, w których zadaniem graczy jest „ponowne uruchomienie” innego gracza. Promocja ta rozpoczęła się wraz z najnowszym sezonem 3 listopada. Aby wziąć udział, gracze muszą ukończyć zadania w grze i odblokować zestaw nowych przedmiotów kosmetycznych.

Jak uczestniczyć

Aby dołączyć do Reboot Rally w wersji Fortnite OG, musisz nawiązać współpracę z graczem, który grał w Fortnite mniej niż 2 godziny w ciągu 30 dni poprzedzających 2 listopada. Jeśli znasz kogoś, kto spełnia te wymagania, zachęć go do uruchomienia gry i dołączenia do Twojej drużyny.

Zdobywanie nagród

Po utworzeniu drużyny możecie wspólnie brać udział w grach i wykonywać specjalne zadania. Ukończenie tych zadań nagrodzi obu graczy darmowymi przedmiotami kosmetycznymi. Nagrody za Rajd ponownego uruchomienia Fortnite obejmują:

  • Emotikon Infernal GG (50 punktów)
  • Okład Płonącego Smoka (100 punktów)
  • Szybowiec Skerran (150 punktów)
  • Kilof zdrady rycerza (200 punktów)

Jak zdobywać punkty

Aby odblokować te elementy, musisz zdobyć punkty. Każde zadanie w zakładce Fortnite Reboot Rally da ci określoną liczbę punktów. Jeśli niektóre zadania okażą się zbyt trudne, możesz skupić się na łatwiejszych, aby zgromadzić wystarczającą liczbę punktów, aby odblokować wszystko.

Wniosek

Listopadowy Rajd Rebootów Fortnite to świetna okazja, aby nawiązać kontakt z grą i zdobyć darmowe przedmioty kosmetyczne. Ponieważ liczba graczy rośnie do rekordowego poziomu, z pewnością znajdą się kwalifikujący się gracze, których będziesz mógł zwerbować do dołączenia do Reboot Rally. Nie przegap tej szansy, aby cieszyć się grą i zbierać ekskluzywne nagrody!

Aktualności

Zoptymalizuj rozgrywkę w VALORANT za pomocą zabawnych celowników
2023-11-26

Zoptymalizuj rozgrywkę w VALORANT za pomocą zabawnych celowników

Wiadomości