Dafabet liderem rynku zakładów e-sportowych

Wiadomości

2022-05-26

Dafabet, jedna z najlepszych marek bukmacherskich, jest dziś znana z dominacji na scenie zakładów e-sportowych. Firma jest wiodącym dostawcą rynków zakładów eSports we wszystkich konkurencyjnych zawodach i turniejach eSports.

Dafabet liderem rynku zakładów e-sportowych

Należy jednak podkreślić, że sukces nie przyszedł łatwo. Dafabet ma długoterminową strategię, aby zapewnić sobie pozycję nie tylko jako potęga hazardu online, ale także jako lider rynku zakładów eSports.

Aby zrozumieć, dlaczego Dafabet skoncentrował się na zakładach eSports, należy najpierw zrozumieć, jak duża jest branża zakładów eSport.

Zakłady na e-sport i e-sport

Branża e-sportu kwitnie. Według najnowszych statystyk branża e-sportu była warta aż 1,28 miliarda dolarów w 2021 roku, a do 2025 roku rozkwitnie w przemysł o wartości 2,89 miliarda dolarów.

Co ciekawe, zakłady na eSporty są większe niż sam eSport. Raport Grand View Research wykazał, że branża zakładów e-sportowych była warta 66,98 miliarda dolarów w 2020 roku i będzie rosła w tempie CAGR wynoszącym 10,1% od 2021 do 2028 roku. Liczba obstawiających e-sporty również rośnie, a najnowsze raporty wskazują, że ponad 6,5 miliona ludzie interesują się zakładami na eSporty.

Powyższe statystyki stanowią podstawę zainteresowania Dafabet skupieniem się na zakładach eSports. Ale słoń w pokoju polega na tym, co doprowadziło do sukcesu Dafabet jako jednej z najlepszych stron z zakładami eSports? Cóż, istnieje kilka czynników, które omówiono poniżej.

Umowa sponsorska Dafabet Fnatic 2015

Dafabet był jednym z bukmacherów, który dostrzegł potencjał zakładów eSports. Aby wykorzystać ten moment, firma sponsorowała Fnatic, jedną z najlepszych obecnie drużyn e-sportowych. W umowie logo marki Dafabet było wyświetlane na koszulkach piłkarzy Fnatic. Mimo że umowa się skończyła, odegrała znaczącą rolę w zwiększeniu zasięgu Dafabet, teraz, gdy Fnatic jest powszechnie znaną marką w branży e-sportowej.

Kompleksowy zasięg e-sportu

Kluczowym czynnikiem sukcesu Dafabet jako lidera rynku zakładów eSports jest kompleksowa oferta turniejów i konkursów eSports. Wiele Bukmacherzy e-sportowi skoncentruj się tylko na najlepszych eSportach. Ale Dafabet to kompleksowy bukmacher, w którym gracze mogą obstawiać wszystkie gry wideo występujące na scenie eSports. Należą do nich Dota 2, Valorant, FIFA, Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends, FIFA, Apex Legends itp.

Kompleksowy zasięg turniejów e-sportowych

Oprócz obsługi wszystkich głównych eSportów, Dafabet oferuje rynki na wszystkie wydarzenia eSportowe, od wydarzeń Tier 1 po najbardziej prestiżowe turnieje. To jest coś, czego wielu bukmacherów nie robi. W większości bukmacherów e-sportowych gracze mogą znaleźć rynki zakładów tylko na duże turnieje, ale w przypadku Dafabet tak nie jest. Oznacza to, że obstawiający mają zagwarantowane rynki zakładów eSports przez cały rok.

Bonusy na zakłady e-sportowe

Jedną z najbardziej hojnych marek bukmacherskich jest Dafabet; nie ma wątpliwości. U podstaw sukcesu strategii marketingowej firmy leżą lukratywne bonusy i promocje. Aby być jednym z liderów rynku w branży zakładów eSports, Dafabet dostosowuje ekskluzywne bonusy i promocje dla graczy eSports.

Dafabet oferuje mnóstwo bonusów powitalnych dla nowych graczy eSports. Nowi gracze, którzy chcą obstawiać eSporty, otrzymują ogromne pojedynki przy swoich początkowych depozytach zaraz po rejestracji. Oprócz pakietu powitalnego, dotychczasowi gracze na eSporty otrzymują możliwość ponownego doładowania bonusów. Na początek, bonusy doładowujące odpowiadają kwotom już zarejestrowanych depozytów graczy eSports w określone dni, w których promocja jest aktywna.

Rola zakładów mobilnych

Dawno minęły czasy, kiedy gracze musieli siedzieć przed komputerami, aby obstawiać. Dzisiaj świat staje się mobilny. To trend, który Dafabet rozumie. Aby nadążyć za trendem mobilnym, Dafabet ułatwił zakłady mobilne, opracowując przyjazne dla urządzeń mobilnych platformy dla graczy. Jest to aspekt, którego nie można zignorować, oceniając czynniki, które pobudziły rozwój Dafabet jako strony z zakładami eSports.

Obstawiający Dafabet eSports mogą cieszyć się grami w podróży, dzięki zoptymalizowanej pod kątem urządzeń mobilnych platformie Dafabet dostępnej za pośrednictwem dowolnej przeglądarki mobilnej. Oprócz przeglądarki Dafabet ma natywne aplikacje dostępne na platformy iOS i Android. Te platformy mobilne oferują graczom płynne i bezproblemowe obstawianie.

Elastyczna Bankowość

Hazardziści zawsze chcą witryny bukmacherskiej, która ma elastyczną i bezpieczną bankowość. To jest coś, co Dafabet doskonale rozumie. Witryna współpracuje z wiodącymi metodami płatności online, aby ułatwić łatwe, szybkie i bezpieczne wpłaty i wypłaty.

Oprócz korzystania ze wszystkich popularnych bramek płatności, Dafabet pozwala graczom grać przy użyciu wszystkich popularnych walut fiducjarnych, a także kryptowalut, takich jak bitcoin. Ponieważ wielu entuzjastów zakładów e-sportowych preferuje kryptowaluty, dostępność bitcoinów była nieocenionym dodatkiem.

Zawijanie

Chociaż istnieją dziesiątki witryn z zakładami eSport, Dafabet się wyróżnia. Operator opracował skuteczną strategię marketingową, aby zdominować branżę zakładów eSports. Ponieważ e-sporty stają się coraz większe z dnia na dzień, Dafabet rzeczywiście pozostanie jednym z najlepszych bukmacherów e-sportowych.

Aktualności

Podstawy zakładów na e-sporty
2022-12-01

Podstawy zakładów na e-sporty

Wiadomości