Wiadomości

February 16, 2024

Czy World of Warcraft będzie uwzględnione w Game Pass? Spekulacje i możliwości

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Wstęp

15 lutego Microsoft ogłosił, że Diablo 4 będzie dostępne w ramach Game Pass od 28 marca. Ta wiadomość sprawiła, że ​​wielu graczy World of Warcraft (WoW) zastanawia się, czy ich ulubiona gra będzie również uwzględniona w Game Pass.

Czy World of Warcraft będzie uwzględnione w Game Pass? Spekulacje i możliwości

Model płatności w World of Warcraft

WoW to długoletni tytan MMORPG z dostępnymi wieloma iteracjami. Chociaż klasyczne gry WoW są bezpłatne dla subskrybujących graczy, dodatki detaliczne mają swoją cenę. Na przykład nadchodzące rozszerzenie The War Within będzie dostępne w różnych edycjach w cenie od 49,99 USD do 89,99 USD.

Ogłoszenie i spekulacje

Oryginalne ogłoszenie wspomniało jedynie o Diablo 4, pozostawiając graczy WoW-a niepewnych co do włączenia go do Game Pass. Jednak sformułowanie ogłoszenia sugeruje, że WoW może zostać dodany w przyszłości. WoW pozostaje jedną z najpopularniejszych gier MMORPG nawet po 20 latach i niewłączenie jej do Game Pass byłoby straconą szansą.

Włączenie WoW do Game Pass

Włączenie WoW do Game Pass może być wyzwaniem ze względu na unikalny model płatności. Chociaż nie jest jasne, czy wymagana będzie subskrypcja, prawdopodobne jest, że gracze nadal będą musieli kupić najnowszy dodatek. Z drugiej strony, w klasyczne gry WoW można grać bez żadnych dodatkowych kosztów.

Wniosek

Na ten moment pozostaje tajemnicą, czy WoW będzie dostępny w ramach Game Pass. W miarę pojawiania się nowych informacji artykuł ten będzie aktualizowany. Gracze WoW-a z niecierpliwością czekają na dalsze ogłoszenia dotyczące włączenia ich ukochanej gry do Game Pass.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Aktualności

Mega Incineroar: zmiana zasad gry czy porażka w rywalizacji?
2024-04-13

Mega Incineroar: zmiana zasad gry czy porażka w rywalizacji?

Wiadomości