Wiadomości

November 8, 2023

Czy Jonsey powróci w Fortnite OG? Możliwości i spekulacje

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserKatarzyna "Kasia" NowakLocaliser

Fortnite Jonsey to najbardziej kultowa postać w grze, znana ze swoich różnych skórek i głównej roli w Fortnite. Wielu graczy zastanawia się, czy Jonsey powróci w Fortnite OG.

Czy Jonsey powróci w Fortnite OG? Możliwości i spekulacje

Historia Jonseya

Jonsey po raz pierwszy pojawił się w rozdziale 1 Fortnite jako postać domyślna. Z biegiem czasu zyskał popularność i stał się kluczową częścią historii Fortnite. W Rozdziale 2 wcielił się w rolę Agenta Jonseya i miał wiele wersji siebie w jednym POI.

Nieobecność Jonseya w rozdziale 3

W Rozdziale 3 Jonsey nie był głównym graczem w historii gry, przez co fani kwestionują jego powrót na odrodzony sezon OG.

Obecność Jonseya na mapie

Jest mało prawdopodobne, że Jonsey pojawi się na mapie jako jeden z NPC Fortnite. Rozdział 1 nie wykorzystywał NPC w taki sam sposób, jak współczesna gra.

Jonsey w sklepie

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że w trakcie sezonu w sklepie pojawi się nowa wersja Jonseya. Te odmiany postaci są zawsze popularne i prawdopodobne wydaje się spojrzenie wstecz z rozdziału 1.

Jonsey w wydarzeniu w grze

Oczekuje się, że sezon OG Fortnite w Rozdziale 4 zakończy się wydarzeniem w grze. Możliwe, że podczas tego wydarzenia pojawi się Agent Jonsey lub inny wariant. Szczegóły nie zostały jeszcze ujawnione.

Wniosek

Chociaż powrót Jonseya do Fortnite OG jest niepewny, istnieją przesłanki, że może powrócić w jakiejś formie. Niezależnie od tego, czy będzie to oznaczać nową skórkę w sklepie, czy rolę w wydarzeniu w grze, fani będą musieli poczekać i zobaczyć, jaka przyszłość czeka Jonseya.

Aktualności

Zoptymalizuj rozgrywkę w VALORANT za pomocą zabawnych celowników
2023-11-26

Zoptymalizuj rozgrywkę w VALORANT za pomocą zabawnych celowników

Wiadomości