Wiadomości

November 23, 2023

Crossover Fortnite Eminem: wydarzenie wielkiego wybuchu i występ w grze

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter

Fortnite przygotowuje się do kolejnego wydarzenia na żywo i będzie to crossover z nikim innym jak Eminemem. Informacje o ostatniej łatce dały nam pewne wskazówki na temat tego, czego się spodziewać, i wygląda na to, że czeka nas niezła niespodzianka.

Crossover Fortnite Eminem: wydarzenie wielkiego wybuchu i występ w grze

Wydarzenie Wielkiego Wybuchu

Po długim oczekiwaniu koncerty powracają do Fortnite wraz z wydarzeniem Big Bang. Tym razem chodzi o Eminema. Nie tylko będzie występował w grze, ale pojawi się także skórka Eminema i potencjalnie więcej zawartości.

Nowa skórka Eminema

Dzięki niektórym zaangażowanym eksploratorom danych na Twitterze wiemy już, że odkryto nową skórkę Eminema. Epic nawet potwierdził swoje istnienie. Skórka ta będzie dostępna w sklepie w wielu stylach, dzięki czemu gracze będą mogli przebrać się za Slim Shady. Ale to nie jest zwykły dodatek do sklepu z przedmiotami; to część Wielkiego Wybuchu Fortnite, który oznacza koniec bieżącego sezonu.

Wydajność w grze

Częścią wydarzenia kończącego sezon będzie występ Eminema w grze. Fani mogą spodziewać się krótkiego koncertu rapowego, który z pewnością pozostawi niezapomniane wrażenie. Jeśli jednak liczyliście na jakiś rozwój fabuły, nie martwcie się. Leakers zapewniali graczy, że koncert to tylko jeden z aspektów wydarzenia. Będzie też trochę historii, która przygotuje grunt pod następny sezon.

Kontynuacja przejęcia radia

To wydarzenie będące crossoverem jest kontynuacją poprzedniego zaangażowania Eminema w Fortnite. W rozdziale 2 przejął radio, ale teraz przenosi je na wyższy poziom, będąc częścią samej gry.

Przygotuj się na crossoverowe wydarzenie Fortnite Eminem, podczas którego gry i muzyka zderzają się w epicki sposób!

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
O

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends
2024-06-04

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends

Wiadomości