Wiadomości

March 24, 2022

Co warto wiedzieć o wiosennej aktualizacji Dota

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter

Od czasu premiery w 2013 roku Dota 2 stała się popularnym tytułem w społeczności bukmacherskiej online. Strona internetowa EsportRanker zawiera mnóstwo informacji na temat hazardu w tym tytule. Wieloosobowa gra na arenie bitewnej online (MOBA) była wykorzystywana w wielu profesjonalnych ligach i turniejach. Obejmuje to kultową Dota International, która odbywa się corocznie z dużym zainteresowaniem mediów.

Co warto wiedzieć o wiosennej aktualizacji Dota

Deweloper gry, Valve, regularnie zarządza obwodem Dota Pro. Odbywa się seria turniejów meczowych, w których gracze próbują zdobyć wystarczającą liczbę punktów kwalifikacyjnych, aby dostać się do Międzynarodowego. Pula nagród finansowana przez crowdfunding, gromadząca miliony dolarów, jest rozdawana tym, którzy wyróżniają się na Międzynarodowych. 

W rezultacie strony z zakładami e-sportowymi bardzo zainteresowały się grą Dota 2. Zaczęła ona otrzymywać ten sam poziom zainteresowania mediów, co bardziej tradycyjne wydarzenia sportowe. Fani zakładów online mogą oglądać International na żywo w telewizji lub w aplikacjach do strumieniowego przesyłania online.

Nowe ogłoszenie

Ważne jest, aby gracz uzyskał wystarczającą wiedzę przed postawieniem zakładu. Przede wszystkim muszą sami zagrać w tę grę. Jeśli tak, mogą lepiej zrozumieć, jak nowe aktualizacje wpłyną na gry e-sportowe. Na przykład nowe profity, broń lub mapy mogą przechylić mecz na korzyść konkretnego gracza.

Valve ogłosiło kolejną aktualizację do Dota 2 na wiosnę 2022. Do zdobycia są zupełnie nowe zadania, skarby i nagrody dla członków gildii. Jeśli fani zakładów chcą być na bieżąco informowani o tym tytule, warto dokładnie zapoznać się z aktualizacją. W ten sposób mogą wykorzystać swoją najnowszą wiedzę w zakładach e-sportowych.

Szczegóły aktualizacji

Personalizacja postaci to duża część Dota 2. Aktualizacja zawiera kilka nowych emotikonów, sprayów i kół czatu. Aby odblokować wybrane, gracz musi być na poziomie gildii srebrnym, złotym lub platynowym.

Osoby posiadające przepustkę bojową mogą korzystać z funkcji asystenta. Obejmuje to przydatny wskaźnik odradzania się run i zalecenia dotyczące ulepszeń neutralnych przedmiotów, aby ułatwić grę. Ta ostatnia cecha oznacza, że gracze mogą znaleźć przedmioty, które będą najbardziej odpowiadać ich typowi postaci. Dzięki temu ich szanse na wygranie meczu mogą zostać zwiększone.

Jeśli gracze są zainteresowani zdobyciem skarbu sezonowego wiosna 2022, mogą go kupić za odłamki. Skarb jest dostępny tylko dla graczy Dota Plus. Zawiera różnorodne elementy do następujących celów:

  • Wszechrycerz
  • Anty-Mag
  • Lew
  • Topór
  • Prorok śmierci
  • Zimowa wiwerna
  • Kunkka
  • Grimstroke

Dodatkowo istnieje szansa na odblokowanie Leafy, kuriera Seadragon. Są przydatne dla graczy, którzy regularnie korzystają z klejnotów kinetycznych i pryzmatycznych.

Gdyby tego było mało, są też misje Dota Plus. Pomoże to graczom uzupełnić zapas odłamków. W rzeczywistości przez cały sezon wiosenny dostępnych jest do 115 200 odłamków. Szczególnie spodoba się każdemu, kto szuka nowych reliktów.

Co ta aktualizacja oznacza dla zakładów na Dota 2?

Zapowiedź sezonu wiosennego to coś więcej niż tylko sposób na zainteresowanie graczy grą. Może również dać graczom szereg wskazówek dotyczących zakładów e-sportowych. Na przykład mogą zobaczyć, które gildie zdobyły platynowe atuty. To da im wyobrażenie o tym, które zespoły mają najwyższe rankingi. Jeśli skończą grać na profesjonalnym torze Dota, gracz może wykorzystać swój nowo odkryty wgląd.

Co więcej, jeśli wskaźnik pojawiania się run jest zawarty w profesjonalne zawody może to znacząco zmienić charakter meczów. Profit rekomendacji ulepszeń pomógłby zaoszczędzić czas graczy, automatyzując ich wybory. W konsekwencji gracze musieliby wziąć pod uwagę te zmienne przed postawieniem zakładu. Zwycięska drużyna lub gracz może być tym, który faworyzuje szybki refleks nad taktyką.

Im więcej graczy przyciągnie gra, tym większą uwagę przyciągną bukmacherzy e-sportowi. Dota 2 jest już bardzo popularnym tytułem, który pojawia się na wielu stronach bukmacherskich. Jeśli wiosenna aktualizacja odniesie duży sukces, może jeszcze bardziej zwiększyć tę popularność. W konsekwencji gracze będą mogli znaleźć większą liczbę rynków skupionych na Dota.

Czy ludzie powinni pomijać ten sezon?

Zignorowanie wiosennej aktualizacji i skupienie się na innych znanych e-sportach może być kuszące dla fanów zakładów. W końcu Dota International odbywa się dopiero latem/jesienią. Jednak im więcej gracz rozumie o Docie, tym większe prawdopodobieństwo, że postawi zwycięski zakład.

Dlatego warto przeanalizować, w jaki sposób wiosenna aktualizacja zmieni charakter gry. Nawet drobne poprawki mogą mieć duży wpływ na dłuższą metę. Mogą sprawić, że profesjonaliści zmienią taktykę lub stracą ważną przewagę.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
O

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends
2024-06-04

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends

Wiadomości