Wiadomości

February 14, 2024

Bądź na bieżąco: status i aktualizacje serwera Last Epoch

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter

Popularna gra internetowa Last Epoch opuści wczesny dostęp i będzie miała pełną premierę 21 lutego. W miarę przygotowań gry do pełnej premiery planowana jest konserwacja i potencjalne przestoje serwera. Jeśli chcesz być na bieżąco ze statusem serwera i zgłaszać wszelkie problemy, oto co musisz wiedzieć.

Bądź na bieżąco: status i aktualizacje serwera Last Epoch

Planowany przestój serwera

Przed pełną premierą 21 lutego, Last Epoch doświadczy planowanych przestojów serwera 14 lutego w godzinach od 8:00 do 10:00 czasu polskiego. W tym czasie gra nie będzie dostępna. Jednak po zakończeniu zaplanowanego okresu powróci wersja gry z wczesnym dostępem.

Aktualizacje statusu serwera

Aby sprawdzić status serwerów Last Epoch, najlepiej jest skorzystać z platform mediów społecznościowych. Możesz śledzić oficjalne konto X (dawniej Twitter) lub dołączyć do oficjalnego kanału Discord, aby otrzymywać najnowsze aktualizacje. Deweloperzy będą ogłaszać wszelkie planowane czasy konserwacji za pośrednictwem tych platform. Jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy powodujące awarię serwerów, platformy te będą pierwszym miejscem, w którym zostaną omówione problemy. Oznacza to, że możesz szybko sprawdzić status serwera.

Zgłaszanie problemów z serwerem

Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy z serwerem Last Epoch, wyżej wymienione platformy mediów społecznościowych są również najlepszym sposobem na zgłoszenie problemów i zwrócenie się o pomoc. Jeśli doświadczasz problemów, ale społeczność nie zgłasza żadnych problemów, prawdopodobnie problem leży po Twojej stronie. Zanim zgłosisz problem, sprawdź swoje połączenie i ustawienia.

Bądź na bieżąco ze statusem serwera Last Epoch i ciesz się płynną rozgrywką!

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
O

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends
2024-06-04

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends

Wiadomości