Wiadomości

February 13, 2024

Apex Legends Sezon 20: Breakout – nowe funkcje, ulepszenia legendy i tryb wydajności

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter

Apex Legends powraca z piątym rokiem bitew na Rubieżach, a sezon 20, Breakout, przynosi ekscytujące zmiany w rozgrywce dla wszystkich kultowych legend. W tym sezonie wprowadzono szereg aktualizacji, w tym ulepszenia legend, przerobione systemy rzemiosła i pancerza, powrót rankingowego przeładowania i nie tylko.

Apex Legends Sezon 20: Breakout – nowe funkcje, ulepszenia legendy i tryb wydajności

Tryb wydajności

Jedną z głównych atrakcji tego sezonu jest udostępnienie trybu wydajności, który jest teraz dostępny dla graczy konsolowych obecnej generacji z wyświetlaczami 120 Hz. Dzięki nowemu, wielowątkowemu systemowi renderowania Apex może teraz działać ze stabilnym 120 FPS, oferując lepszą jakość obrazu na każdej mapie, w tym na nowej Thunderdome na liście odtwarzania Mixtape.

Nowe funkcje

Breakout wprowadza także stworzony przez społeczność moduł śledzenia nagród i nowy tryb LTM Prosty Strzał. Straight Shot LTM kondensuje wrażenia z trybu Battle Royale na mniejszych mapach, eliminując potrzebę plądrowania i umożliwiając drużynom szybkie znajdowanie walk. Dodatkowo nowa opcja ponownego kolejkowania, dostępna wyłącznie w tym trybie gry, umożliwia graczom ponowną próbę z poziomu ekranu widza.

Ulepszenia legendy

Pancerz Evo przekształcił się w zbroję legendarną, zapewniając drużynom więcej sposobów na osiągnięcie najwyższego poziomu w każdej rundzie Igrzysk Apex. Obrażenia, działania klasowe i nowe zbieracze Evo pomagają graczom przechodzić przez każdy poziom. Na poziomach drugim i trzecim legendy otrzymują unikalne korzyści, które dodatkowo zwiększają ich umiejętności i styl gry.

Rankingowe załadowano ponownie

Tryb rankingowy Reloaded powraca z sezonu 13, oferując dodatkowe bonusy graczom rozpoczynającym rywalizację. Nowi gracze mogą teraz uczestniczyć wcześniej, po obniżeniu wymagań dotyczących konta z poziomu 50 do 20. W sezonie usuwane są także mecze tymczasowe, próby promocyjne i dobieranie graczy z ukrytymi ocenami umiejętności. Splity rankingowe powracają w połowie sezonu, a nowy, nieograniczony limit punktów zdobytych za zabójstwa dodaje emocji do drabinki rywalizacji.

Zagraj w sezon 20

Sezon 20 Apex Legends jest już dostępny na wszystkich platformach. Nie przegap nowych zmian w legendach i świąt sezonowych. Karnet bojowy będzie ważny przez standardowe trzy miesiące, kończące się 13 maja. Dołącz do akcji i wspinaj się po drabinie rywalizacji w tym ekscytującym sezonie Apex Legends!

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
O

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends
2024-06-04

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends

Wiadomości