Wiadomości

February 13, 2024

Aktualizacja drugiego sezonu Warzone: wyważenie broni, zmiany w jakości życia i poprawki błędów

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Niecały tydzień po pierwszej aktualizacji drugiego sezonu MW3, Raven Software wypuściło dziś małą łatkę Warzone, która dotyczy balansu broni, zmian w jakości życia i poprawek błędów.

Aktualizacja drugiego sezonu Warzone: wyważenie broni, zmiany w jakości życia i poprawki błędów

Korekty broni

Meta sezonu drugiego na krótkim dystansie nie ma wyraźnego faworyta. Wszystkie modele AMR9, RAM-9, HRM-9 i WSP-9 to realne opcje, a każda z nich oferuje własne korzyści, które odróżniają je od innych opcji. Twórcy prawdopodobnie dodali nowego pretendenta do miksu, zmniejszając odrzut broni Strikera 9, rozrzut strzału z biodra i zwiększając prędkość pocisku.

Zwiększono prędkość ruchu TAQ Evolvere i znacznie zmniejszono szybkostrzelność z 706 obr./min do 500 obr./min. Obie zmiany szkodzą LKM-owi, ale magazynek 556 Pasów otrzymał wzmocnienie, które zwiększa szybkostrzelność aż do 857 obr./min, zwiększa prędkość ruchu o 16 procent i ogólnie przyspiesza czas ADS.

Większość graczy Warzone skłania się ku używaniu XRK Stalker po tym, jak w najnowszej aktualizacji stał się on jednostrzałowym karabinem snajperskim, ale zestaw do konwersji JAK Tyrant 762 dla Longbow wchodzi do rozmowy po ulepszeniu czasu ADS i prędkości ruchu. Wreszcie, WSP Stinger będzie trudniejszy w użyciu, gdy jego kopnięcie znacznie się pogorszy.

Zmiany w jakości życia i poprawki błędów

Sezon drugi wprowadził także nowe zmiany w jakości życia, takie jak szybsza regeneracja zdrowia, nowe ikony stref zagrożenia wskazujące obszar, który będzie obejmował precyzyjny nalot lub UAV, oraz ulepszona broń do łupów naziemnych, dzięki czemu może mieć większe szanse w strzelaninie. pistolet ładujący. Aktualizacja z 13 lutego rozszerza tę początkową łatkę, rozwiązując wszelkie luźne wątki.

Twórcy Warzone dodali do różnych trybów etykietę wskazującą czas trwania meczu i wprowadzili nową funkcję, która umożliwia przechowywanie lub wymianę pancerza i amunicji, gdy plecak jest pełny.

Dodatkowo rozwiązano problem w grze rankingowej Resurgence, który pokazywał nieprawidłową liczbę SR przyznawanych za niektóre wyzwania i naprawiono błąd, który uniemożliwiał wyświetlenie powiadomienia po ukończeniu wyzwań SR.

Inne kluczowe zmiany obejmują naprawę problemu, który umożliwiał graczom kopiowanie przedmiotów podczas interakcji z plecakiem oraz poprawkę exploita, który pozwalał graczom pozostać w gazie na czas nieokreślony, łącząc efekty korzyści Napromieniowania i Szybkiej naprawy.

Wniosek

Aktualizacja drugiego sezonu Warzone przyniosła znaczące zmiany w balansie broni, ulepszeniach jakości życia i poprawkach błędów. Meta krótkiego zasięgu oferuje teraz wiele realnych opcji, a Striker 9 staje się potencjalnym rywalem. Magazyny TAQ Evolvere i 556 Belts otrzymały zmiany, które mają wpływ na ich działanie. Zestaw do konwersji JAK Tyrant 762 i XRK Stalker również odnotowały ulepszenia. Aktualizacja wprowadziła także zmiany poprawiające jakość życia, takie jak szybsza regeneracja zdrowia i ulepszona broń z łupów naziemnych. Wprowadzono poprawki błędów, aby rozwiązać problemy w grze rankingowej Resurgence i zapobiec exploitom. Ogólnie rzecz biorąc, aktualizacja poprawia rozgrywkę i zapewnia bardziej zrównoważone i przyjemne wrażenia graczom Warzone.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Aktualności

Mega Incineroar: zmiana zasad gry czy porażka w rywalizacji?
2024-04-13

Mega Incineroar: zmiana zasad gry czy porażka w rywalizacji?

Wiadomości