Wiadomości

February 13, 2024

Aktualizacja 14.4 League of Legends: Ujawniono ekscytujące wzmocnienia dla bohaterów i datę premiery

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Sezon 2024 League of Legends wkracza już w drugi miesiąc na serwerach na żywo. Riot Games koncentruje się na bohaterach, którym przydałaby się pomoc w swoich rolach. Riot Phroxzon, główny projektant rozgrywki w League, udostępnił graczom podgląd nadchodzącej aktualizacji 14.4.

Aktualizacja 14.4 League of Legends: Ujawniono ekscytujące wzmocnienia dla bohaterów i datę premiery

Wzmocnienia dla Mistrzów

Łatka 14.4 wprowadza mnóstwo wzmocnień dla bohaterów, na których od jakiegoś czasu nie zwracano uwagi. Te wzmocnienia mają na celu zwiększenie ich żywotności na wszystkich poziomach gry.

  • Jayce, Renekton i Volibear otrzymają wzmocnienia, otwierające więcej możliwości meta na górnej linii. Zwłaszcza Volibear zostanie poddany gruntownym zmianom w prawie wszystkich swoich umiejętnościach.
  • Ahri i Kai'Sa, członkowie K/DA, również otrzymają wzmocnienia. Wraz z początkiem nowego sezonu obaj mistrzowie doświadczyli nieoczekiwanego spadku wskaźników zwycięstw.
  • Thresh, Lulu i Soraka, którzy zmagali się z ostatnimi zmianami przedmiotów, również otrzymają wzmocnienia. Historycznie rzecz biorąc, ci mistrzowie byli silni na różnych poziomach gry.

Testowanie i wydanie

Zmiany będą dostępne do testów na PBE w ciągu najbliższych kilku dni. Zespół programistów ujawni dalsze szczegóły i uzasadnienie wzmocnień. Zmiany, prawdopodobnie zmienione w porównaniu z zapowiedzią łatki, zostaną oficjalnie wydane 22 lutego wraz z łatką 14.4.

Zwróć uwagę na te wzmocnienia i zobacz, jak wpływają one na grę!

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Aktualności

Mega Incineroar: zmiana zasad gry czy porażka w rywalizacji?
2024-04-13

Mega Incineroar: zmiana zasad gry czy porażka w rywalizacji?

Wiadomości