Wiadomości

December 15, 2022

10Bet w następstwie gwałtownego wzrostu zakładów e-sportowych

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter

Internetowa platforma bukmacherska 10Bet jest gotowa na nowe podejście do swojej oferty po najnowszym wzroście w zakładach e-sportowych. Firma, która powstała w 2003 roku, od zawsze wyznawała kulturę niepędzenia w nowych trendach. Jednak za każdym razem, gdy w końcu wskakuje na modę, zwykle zajmuje wiodącą pozycję dzięki swoim charakterystycznym badaniom i precyzyjnemu wykonaniu.

10Bet w następstwie gwałtownego wzrostu zakładów e-sportowych

Teraz, prawie trzy lata po tym, jak zakłady e-sportowe stały się powszechne, 10Bet ma wszystko, co jest gotowe do zaspokojenia raczkującego rynku. Pomimo tego, że inne internetowe strony z zakładami e-sportowymi pojawiły się na rynku wcześniej, 10Bet ma kluczowe atuty, które pomagają mu wyrzeźbić swój udział, gdy wejdzie na całość.

Szeroki światowy rynek

W ostatniej fali wzrostu 10Bet rozpoczęło ofensywę w celu rozszerzenia swojej jurysdykcji, szczególnie w Arica. Założyła sklepy w Kenii, Ghanie, Tanzanii, Zambii i Demokratycznej Republice Konga, wśród innych krajów afrykańskich. Ten ruch zbiega się w czasie z rosnącą na rynku łącznością z Internetem.

W przeciwieństwie do innych dostawców, do których można uzyskać dostęp z tych krajów, ale nie mają w nich licencji, 10Bet chętnie nabywa lokalne licencje w każdym regionie. Ułatwia to zaufanie lokalnym graczom. Co więcej, ta ekspansja spowodowała, że dostawcy witryn internetowych w każdym kraju oferują wsparcie w lokalnych językach i akceptują lokalne waluty i metody płatności.

Jako w dużej mierze obecny dostawca, wiele osób w tych krajach przyjmie 10Bet jako jedna z najlepszych stron z zakładami e-sportowymi kiedy w końcu wprowadzi te gry na swoje rynki zakładów.

Liczne metody płatności

Aby zadowolić graczy e-sportowych w krajach, w których działa, 10Bet celowo pracował nad wprowadzeniem na pokład wielu dostawców płatności jak to możliwe. Opcje lokalnych przelewów pieniężnych ułatwiają graczom zawieranie transakcji bez ponoszenia wielu ukrytych kosztów. Na przykład w Kenii dostawca akceptuje płatności za pośrednictwem M-Pesa, usługi mobilnego przelewu pieniędzy, z której korzysta ponad 90% posiadaczy telefonów komórkowych.

Kryptowaluta to kolejny żyzny obszar, na którym 10Bet może przyjmować klientów. Brak centralnego organu regulującego sprawia, że kryptowaluty, takie jak Bitcoin i Ethereum, są dość stabilne. Są również bezpiecznym sposobem na angażowanie się w zakłady bukmacherskie bez ujawniania swojej lokalizacji. Biorąc pod uwagę, jak gracze kochają swoją prywatność, korzystanie z tej opcji płatności sprawia, że 10bet jest ulubieńcem wielu graczy.

Dynamiczna strona internetowa

Bogactwo około 20-letniego doświadczenia w branży oznacza, że 10Bet zna każdy zakątek dżungli zakładów. Przez cały okres swojego istnienia strona 10Bet nigdy nie wydawała się przestarzała. Zespół ekspertów zachował swoją prostotę i funkcjonalność, nawet po dodaniu kolejnych przedmiotów do rynku zakładów.

Wprowadzenie rynku zakładów na e-sporty w żaden sposób nie wpływa na jakość strony 10Bet. Użytkownicy uwielbiają, jak łatwo jest znaleźć swoją konkurencję w witrynie, która ma tak wiele produktów w ofercie.

Liczne wydarzenia bukmacherskie

W ostatnich czasach branża e-sportowa ogromnie się rozwinęła. Kraje takie jak Korea Południowa, Chiny, RPA, Włochy, Dania, Rosja, Nepal i Ukraina rozpoznają teraz e-sport i sport. Nowa fala była napędzana ciągłością e-sportu, gdy większość innych działań została zamknięta przez środki powstrzymywania koronawirusa.

Ten rozwój przyspieszył zawody e-sportowe zarówno pod względem liczby wydarzeń, jak i puli nagród. Ponieważ tak wiele się dzieje, coraz więcej osób interesuje się e-sportem. To z kolei przekłada się na większą liczbę chętnych do udziału w takich wydarzeniach. W ten sposób przygotowana została scena dla 10Bet, aby zaspokoić i tak już kwitnący rynek popytu.

Sponsoring i przyszłość

Ruchy obliczane przez 10Bets na rynkach zakładów są przedmiotem zainteresowania wszystkich interesariuszy w branży. The najlepsi recenzenci stron z zakładami e-sportowymi często używają rangi jako standardu do oceny innych witryn. Wynika to z przywiązania dostawców zakładów do jakości, a nie ilości na każdym rynku, na który się zapuszczają.

W miarę rozwoju e-sportu 10Bet będzie również badać możliwości współpracy z różnymi interesariuszami z branży. Jest dobrze przygotowany, aby zostać sponsorem drużyny, sponsorem zawodów lub partnerem bukmacherskim dla różnych lig.

W przyszłości gracze mogą spodziewać się, że 10Bet zobaczą rynki zakładów e-sportowych dla wszystkich głównych zawodów gier wideo. FIFA, wersja wideo popularnej na całym świecie gry w piłkę nożną, jest jednym z wiodących tytułów na rynkach zakładów na e-sporty. Gracze łatwo obstawiają zakłady, ponieważ podstawy gry są podobne do tych z tradycyjnej gry w piłkę nożną.

tytuły MOBA i FPS zyskują również na popularności zarówno wśród fanów, jak i graczy. Call of Duty, CS: GO, Dota 2, Fortnite, Overwatch i NBA 2K to najpopularniejsze opcje zakładów, które pokochają gracze. Rosnąca częstotliwość turniejów przygotowuje grunt pod zakłady całoroczne i całodobowe.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
O

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends
2024-06-04

Epicki crossover: Smocza stal Brandona Sandersona wkracza na arenę League of Legends

Wiadomości