Postaw na Honor of Kings World Champion Cup 2024

Turniej e-sportowy Honor of Kings World Cup przyciąga najlepsze talenty z całego świata. Zawierający szalenie popularną grę wideo Honor of Kings firmy Tencent, e-sportowy turniej online pokazuje dominację gry na rynku. Zaczynając jako tytuł sprzedawany wyłącznie Chińczykom, tytuł dotarł do odbiorców na całym świecie. Honor of Kings ma teraz 100 milionów graczy.

Jako szósta seria Champion Cup o tytuł, wydarzenie 2021 oferowało pulę nagród w wysokości 50 000 000 CNY. Od 2016 roku turniej mistrzowski pobudza wyobraźnię i ekscytację fanów, wprowadzając najlepszych graczy na świecie do licznej i stale powiększającej się bazy fanów tego tytułu.

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Arena Odwagi

Wyzwania logistyczne związane z pandemią w Chinach zmusiły urzędników do zmiany terminu imprezy. Do sierpnia 2021 r. Arena of Valor i Honor of Kings ogłosiły szczyt e-sportu, ponieważ obie sceny łączą się podczas AWC 2022 w jednym wydarzeniu Pucharu Świata. Niecierpliwie wyczekiwane wydarzenie Arena of Valor w 2022 roku zbierze razem fanów gry. Fani mogą oczekiwać, że twórca gry wprowadzi nowe, ekscytujące aktualizacje dla AoV. Według Tencent Games organizator oczekuje zrównoważonej i uczciwej rywalizacji.

Jako gra MOBA (wieloosobowa arena bitewna online), Honor królów podbił serca fanów i lig e-sportowych na całym świecie. Początkowo twórcy gry skupili się na dotarciu do populacji chińskiej. Po stworzeniu rozległej, wielomilionowej bazy graczy, twórca gry zaadaptował oryginalną grę, nazywając adaptację "Arena OdwagiChociaż AoV podążał za strukturą Honor of Kings, znalazł również swoich fanów, docierając do milionów na całym świecie. Główną różnicą w obu grach jest różnorodność bohaterów.

Dla AoV twórcy opracowali bohaterów specjalnie na rynek zachodni. W 2017 roku Honor of Kings cieszył się ponad 80 milionami aktywnych graczy dziennie i 200 milionami aktywnych graczy miesięcznie, dzięki czemu tytuł stał się najpopularniejszą grą na świecie. W tym roku tytuł zarobił ponad 13,4 miliarda dolarów, co czyni go najbardziej dochodową grą dostępną na urządzenia mobilne na świecie. Do 2020 roku gra cieszyła się codziennie ponad 200 milionami aktywnych graczy, a liczby nadal rosną.

Honor królów

W HoK dwie drużyny walczą ze sobą, aby zniszczyć główny budynek w centrum obozowiska wroga. Przeciwne siły stoją na drodze postępów wroga. Drużyny muszą zdominować mapę, zbierając wystarczającą liczbę sił. Gracze mogą odblokowywać umiejętności poprzez gromadzenie doświadczenia, które pozwala graczowi na ulepszenie swoich mocy. Ponadto gracze zbierają złoto, aby kupować modne przedmioty lub kupują nowych mistrzów, aby pomóc wygrać bitwę. Drużyna, która zniszczy siły przeciwnika i zniszczy jego obóz, wygrywa mecz.

Tryby gry

Gracze rywalizują w formacie 5v5, a każdy gracz wciela się w jedną z bohaterów. Po wybraniu bohaterów do kontrolowania drużyny współpracują, aby pokonać wroga, zniszczyć jego rdzeń i wygrać mecz. Gra różni się od innych popularnych tytułów MOBA tym, że jest dostępna tylko na Androida i iOS.

Dlaczego Puchar Mistrzów Świata Honor of Kings jest popularny?

Popularność mistrzostw Honor of Kings jest napędzana ogromnym światowym popytem na tytuł. Według doniesień na wybuchową popularność gry wpływają dwa czynniki: intensywne skupienie się na chińskiej kulturze oraz zdolność do wspierania interakcji społecznych. Honor of Kings, z pięcioma graczami w dwóch drużynach, jest jednym z najpopularniejszych sposobów towarzyskich graczy w sieci.

Dlaczego ten turniej jest popularny do obstawiania?

Dla hazardzisty obstawianie turniejów e-sportowych jest napędzane liczbą fanów, co zwiększa liczbę zakładów stawianych na główne turnieje e-sportowe. Wysokie poziomy zakładów zwiększają szanse na lukratywną zwycięską pulę. Ogromna liczba codziennych graczy przyciąga więcej graczy do udziału w internetowe strony z zakładami e-sportowymi.

Od Chin po Europę, gra rozprzestrzenia się po całym świecie, łącząc znajomych i przedstawiając graczy graczom o podobnych poglądach. W rzeczywistości Tencent zarabia na grze miliardy na kwartał. Wielu graczy w regionie nie ma w domu komputerów ani konsoli do gier. Dostępność mobilna zapewnia graczom łatwy dostęp, dzięki czemu Honor of Kings jest najbardziej dochodową mobilną grą wideo na świecie.

Władze są zaniepokojone uzależnieniem. W konsekwencji gra dla dzieci jest ograniczona do godziny dziennie dla dziecka poniżej 12 lat i dwóch godzin dla dziecka w wieku od 12 do 18 lat. Dostęp do Honor of Kings jest teraz ograniczony do jednej godziny dziennie dla dzieci w wieku poniżej 12 lat i dwóch godzin dla dzieci w wieku od 12 do 18 lat. Rządowa gazeta People's Daily nazwała tę grę trucizną, co doprowadziło do wprowadzenia większej liczby przepisów. Dla dorosłych granie lub obstawianie daje możliwość dowiedzenia się więcej o grze i określenia listy turniejów e-sportowych.

Zwycięskie drużyny i największe momenty

Turnieje

W przeszłości Honor of Kings Championship Cup zgromadził wiele drużyn składających się z najlepsi gracze na świecie rywalizować o miliony w nagrody pieniężne w największych turniejach e-sportowych. Goszcząc dwie dywizje, zwycięzcy awansowali do play-offów. W tym momencie rundy pojedynczej eliminacji doprowadziły do ostatecznej bitwy o ustalenie, kto zwyciężył. Oto niektóre z najbardziej utytułowanych drużyn, które zawodowo rywalizują w najważniejszych turniejach e-sportowych.

Żniwiarze Oiao Gu

Qiao Gu Reapers to jedna z najlepszych drużyn e-sportowych na rynku Honor of Kings z najwyższej klasy trenerami i personelem gamingowym. Wygrywając ponad 4 miliony dolarów w nagrodach pieniężnych w najlepszych turniejach e-sportowych, drużyna jest uznawana za jedną z najlepszych w branży. Zespół jest powiązany z chińską grupą e-sportową Newbee.

Gry eStar

eStar Gaming to chiński profesjonalny klub e-sportowy w Chinach. Założony przez Sun Liwei, słynnego chińskiego profesjonalnego gracza e-sportowego, klub skupia się na mistrzostwach e-sportowych. Początkowo drużyna e-sportowa grała w bohaterów burzy, ale z przyczyn operacyjnych urozmaicała je innymi grami. Od 2014 roku drużyna zdobywa mistrzostwo King of Glory. W 2019 roku eStar wygrał przetarg na miejsce w profesjonalnej lidze LoL.

Gry Turnso

Weibo Turnso Gaming jest własnością platformy mediów społecznościowych Weibo w Chinach. Organizacja e-sportowa rywalizuje na profesjonalnych meczach i turniejach Arena of Valor. Drużyna wygrała ponad 2 miliony dolarów w turniejach.

Zbuntowani wojownicy

W latach 2017-2021 Rogue Warriors rywalizowało w profesjonalnych turniejach e-sportowych, wygrywając ponad 1 milion dolarów w nagrodach pieniężnych. Należący do ASUS ROG zespół jest jedną z najbardziej szanowanych grup e-sportowych na torze. Rogue Warriors z powodzeniem rywalizuje z najlepszymi graczami Honor of Kings.

Serwisy bukmacherskie

Honor of Kings jest popularny nie tylko w grach. Obstawiający gromadzą się również w bukmacherach, aby obstawiać ulubione drużyny i graczy. Istnieje wielu bukmacherów internetowych, którzy oferują kursy bukmacherskie na turnieje e-sportowe, takie jak Puchar Świata o Honor of Kings.

Strategie obstawiania

Obstawianie turniejów e-sportowych jest podobny do obstawiania innych gier sportowych. Dla gracza niezwykle ważne jest, aby zbadać grę, zrozumieć zasady i być na bieżąco z graczami. Licencjonowani bukmacherzy często oferują historyczne rekordy wygranych i przegranych. Jednak dodatkowe badania mogą pomóc graczowi w podjęciu świadomej decyzji podczas obstawiania pieniędzy. Drużyny mistrzowskie często wymieniają się graczami, jak profesjonalne drużyny sportowe. Przeglądanie lub czytanie wiadomości e-sportowych daje graczowi wgląd w zmiany składu, które mogą wpłynąć na zdolność drużyny do wygrania turnieju.

Inteligentne obstawianie oznacza ustalanie budżetu na podstawie przewidywanych wygranych. Chociaż nikt nie chce przygotowywać się do przegranej, próba pogoni za stratą często prowadzi do większej straty. Budżetując pieniądze, gracz dokładnie wie, ile wydaje i na które zespoły, graczy lub wyniki. Ogólnie rzecz biorąc, mądre, bezpieczne obstawianie pomaga graczowi uniknąć uzależnienia.

Znaki ostrzegawcze uzależnienia obejmują niekonsekwentne zachowania, takie jak niemożność postawienia pieniędzy. E-sport to ekscytujący rynek, a obstawianie e-sportu może również dać uczestnikowi emocjonalny haj. Wygrana jest szczególnie satysfakcjonująca, skłaniając gracza do kontynuowania zakładów w celu odzyskania nagrody. Plan zakładów oparty na badaniach i analizach z większym prawdopodobieństwem przyniesie zwycięskie wyniki. Jednak dla hazardzistów, którzy przegrywają, nabierz otuchy. Wykonaj dodatkowe badania i wróć, aby wygrać kolejny dzień.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak