Ranking najlepszych bukmacherów e-sportu z Trustly

Trustly jest obecnie jednym z najsilniejszych czynników napędzających płatności online na świecie. Stale rozwijający się FinTech umożliwił sprzedawcom i kupującym realizację płatności w szybki, łatwy, wygodny i bezpieczny sposób. Stworzyła również podstawy do rozwoju wielu innych płatności online.

Platforma płatności rozpoczęła się w Europie, ale w miarę urzeczywistniania się światowej gospodarki nadal się rozprzestrzeniała. Jest używany w prawie wszystkich rodzajach i rozmiarach płatności. W ciągu ostatnich pół dekady nastąpił gwałtowny wzrost popularności Trustly jako metody płatności w internetowych serwisach sportowych i e-sportowych.

Ranking najlepszych bukmacherów e-sportu z Trustly
O TrustlyJak dokonać wpłaty z Trustly?Jak dokonać wypłaty z TrustlyPlusy i minusy z TrustlyProces otwierania konta TrustlyZaufane opcje obsługi klienta
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
Fact CheckerTomas NovakFact Checker

O Trustly

Kiedy myślisz o Trustly jako o metoda płatności online, powinieneś pomyśleć o silniku, który napędza cały pojazd. Trustly nie jest samodzielną metodą płatności, taką jak Skrill czy karty kredytowe. Zamiast tego infrastruktura oprogramowania steruje takimi transakcjami, umożliwiając otwartą bankowość.

Firma powstała w 2008 roku w Szwecji. Mózgami tej rewolucyjnej idei byli Carl Wilson, Lukas Gratte i Joel Jakobsson. Od tego czasu rozszerzyła swoją działalność w Europie i Stanach Zjednoczonych. Rozpoczęli również działalność w Australii w 2021 r. i osiągnęli 230 mln USD przychodów z ponad 650 pracownikami. Siedziba firmy znajduje się w Sztokholmie w Szwecji.

Trustly rozpoczął od umożliwienia tylko transakcji bankowych. Dziś sprowadziło ponad 8000 kupców do tej strefy bezpiecznych płatności. Jest używany przez sprzedawców takich jak Alibaba, Facebook, eBay, Dell, Transferwise i UNICEF. Ponad 525 milionów kupujących korzysta z Trustly do płacenia ze swoich kont bankowych, liczba większa niż w przypadku użytkowników kart. W swoich obszarach działania firma współpracuje z ponad 6300 bankami.

Jest to metoda płatności stosowana przez wielu bukmacherów, zwłaszcza w związku z rozwojem zakładów e-sportowych.

Jak dokonać wpłaty z Trustly?

Jest to opcja płatności, którą obstawiający e-sporty uwielbiają ze względu na jej prostotę. Trustly nie wymaga rejestracji ani pobierania aplikacji. Wystarczy, że preferowane kasyno lub strona z zakładami zaakceptuje ją jako metoda wpłaty. Większość najlepszych bukmacherów ma to na swojej liście opcji wpłat.

Złożyć depozyt:

 • Wybierz „Wpłata” na stronie bukmachera. Pojawi się rozwijana lista dostępnych opcji.
 • Z listy wybierz „Zaufany”. Lista banków pojawia się w oknie przekierowania Trustly. Kliknij na preferowany. Możesz skorzystać z opcji wyszukiwania, aby szybko znaleźć swój bank.
 • Bank poprosi Cię wtedy o wybranie konta, z którego chcesz dokonać wpłaty. Wprowadź numer konta/nazwę użytkownika i kod weryfikacyjny np. PIN
 • Wprowadź kwotę do wpłaty i potwierdź transakcję. Kwota zostanie pobrana z Twojego banku i natychmiast odzwierciedlona na Twoim koncie zakładów. Następnie możesz go użyć do obstawiania swoich ulubionych e-sportów.

Pamiętaj, że za każdym razem, gdy chcesz zapłacić za pośrednictwem Trustly, musisz podać swoje dane bankowe. Firma nigdy nie zapisuje szczegółów z żadnej transakcji. Trustly nie ma również limitów depozytów, o ile masz saldo w banku. Nie ma potrzeby łączenia Trustly z kontem bankowym. Twój bank już eliminuje ten wymóg po zawarciu paktu handlowego z Trustly.

Jak dokonać wypłaty z Trustly

Proces wypłaty jest łatwy i zautomatyzowany. Pod wieloma względami przypomina proces wpłaty. Ponownie, jest to inicjowane ze strony bukmacherskiej.

 • Po wygranej rundzie licytacji wybierz opcję „Wypłać” na swoim koncie zakładów.
 • Wybierz Trustly jako preferowaną metodę wypłaty. Zostaniesz przekierowany na stronę Trustly, gdzie ponownie pojawi się lista banków; wybierz swój bank.
 • Wprowadź konto, na które chcesz wypłacić środki.
 • Wpisz kwotę, którą chcesz wypłacić.
 • Potwierdź transakcję i wyjdź.

Ponieważ jest to proces zautomatyzowany, nie możesz cofnąć wypłaty. Jedyną dostępną opcją jest dokonanie kolejnej wpłaty. Czas przetwarzania zależy od zatwierdzenia Trustly i czasu przetwarzania przez bank. Zatwierdzenie jest prawie natychmiastowe, ale ze względu na procesy bankowe, może minąć 1-2 dni, zanim pieniądze pojawią się na Twoim koncie. Może to mieć wpływ na weekendy i święta.

Minimalna kwota wypłaty to 10 USD. Maksymalna wypłata jest ograniczona do 10 000 $. Transakcje Trustly mogą być dokonywane zarówno na telefonie komórkowym, jak i komputerze przy użyciu zwykłych przeglądarek internetowych.

Plusy i minusy z Trustly

Plusy

 • Łatwość i bezpieczeństwo użytkowania - Gracze nie muszą tworzyć konta ani pobierać aplikacji. Bukmacher, bank i Trustly współpracują, aby wyeliminować ten wymóg. Dzięki temu w transakcji gracz nie musi podawać żadnych danych osobowych. To ogromny środek bezpieczeństwa.
 • Brak przechowywanych danych — wprowadzasz swoje dane od nowa za każdym razem, gdy chcesz przeprowadzić transakcję. Oznacza to, że nikt nie może uzyskać dostępu do Twojego konta i transakcji bez Twojej wiedzy.
 • Niski koszt - Większość płatności Trustly jest bezpłatna.
 • Szybkość - Większość płatności, zwłaszcza wychodzących, jest wykonywana natychmiast

Cons

 • Niektórzy wolą mieć zapisane hasła, które nie są dostępne w Trustly
 • Wypłaty mogą potrwać do dwóch dni, czyli dłużej niż w przypadku innych metod wypłaty
 • Nie ma bezpośredniego wsparcia Trustly dla gracza
 • Niektóre banki, zwłaszcza poza Europą/USA, mogą nie być połączone z Trustly

Proces otwierania konta Trustly

Jeśli nie jesteś sprzedawcą otrzymującym płatności, nie musisz otwierać konta Trustly. Trustly zazwyczaj łączy sprzedawców i banki, aby ułatwić Tobie, konsumentowi, dokonywanie płatności i wypłacanie pieniędzy do Twojego banku. W przypadku handlowców rejestracja działalności na platformie Trustly zajmuje tylko odwiedzenie strony internetowej lub agenta.

Aby współpracować z Trustly, wystarczy posiadać konto w obsługiwanym banku i postawić na stronie internetowej obsługującej tę metodę płatności. Zawsze sprawdzaj, czy ta metoda jest obsługiwana zarówno w przypadku wpłat, jak i wypłat.

Zaufane opcje obsługi klienta

Ponownie, jako entuzjasta zakładów lub zwykły konsument, prawie nigdy nie będziesz musiał kontaktować się z obsługą klienta. Instytucje (strona internetowa i bank) zazwyczaj zajmą się wszystkimi sprawami w Twoim imieniu. Jeśli płatność lub wypłata jest opóźniona, Trustly radzi, aby skontaktować się ze sprzedawcą i poprosić o potwierdzenie wypłaty. Jest to przedstawiane bankowi, który podejmuje działania następcze.

Istnieje jednak sekcja Często zadawane pytania dotyczące Trustly, która obejmuje większość problemów, które możesz napotkać w Trustly i ich rozwiązania. Po prostu odwiedź Strona wsparcia Trustly i wybierz kategorię, do której należy Twój problem. Nawet jeśli nie doświadczyłeś żadnego problemu, ważne jest, aby sprawdzić te informacje i wybrać wiedzę do wykorzystania w przyszłości.

Witryna zawiera formularz kontaktowy, który możesz wypełnić, jeśli naprawdę uważasz, że Twój problem wymaga osobistej uwagi. Reklamacje można również kierować do Działu Reklamacji na Rozpatrywanie skarg klientów strona.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak